Директор УІНП виступив проти повернення статусу Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу

ВІЙНА
04 серпня, 10:27
Директор Інституту національної пам’яті України Антон Дробович
Директор Інституту національної пам’яті України Антон Дробович

На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»

Директор Інституту національної пам’яті України виступив проти повернення статусу Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Здається, що це заголовок новини з часів каденції Віктора Януковича? Ні, саме з такою заявою виступив нинішній очільник УІНП Антон Дробович. На шостий місяць повномасштабної війни з росією директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору» замість того, аби вшановувати двох найвизначніших борців за національну незалежність від московських окупантів.

Ми, НВР "Правий сектор", постійно наголошуємо про необхідність боротьби за історичну спадщину. І поки такі діячі гальмують процеси відновлення історичної справедливості під вигаданими приводами на противагу є культурна політика московії на тимчасово окупованих територіях, де ресоветізація йде повним ходом безкомпромісно. Вони відновлюють пам’ятники радянським вождям, запроваджують свої «стандарти освіти», знищують культурну спадщину України, а ми що? «Шукаємо компромісні шляхи роботи на маловідомих напрямках діяльності»?

Здається, на адміністрацію УІНП терміново треба звернути увагу СБУ.

З-за ліній фронту наче з підручників історії сходять такі давно забутті поняття, як депортації, масові страти, пригноблення українців за національною ознакою та політика цілеспрямованого зросійщення.

Зупинити цей процес треба  не тільки силою зброї, але і прямою та послідовною політикою по деколонізації нашого культурного простору. А найбільш важливою фазою деколонізації є вшанування видатних діячів нашої історії, діячів, які все своє життя присвятили боротьбі за незалежність, і які є прикладами для українців.

Дуже дивно, що люди які відповідають за нашу національну пам’ять не розуміють чи скоріш за все роблять вигляд, що не розуміють таких простих істин.

Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34