Директор УІНП виступив проти повернення статусу Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу

ВІЙНА
04.08.2022, 10:27
Директор Інституту національної пам’яті України Антон Дробович
Директор Інституту національної пам’яті України Антон Дробович

На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»

Директор Інституту національної пам’яті України виступив проти повернення статусу Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Здається, що це заголовок новини з часів каденції Віктора Януковича? Ні, саме з такою заявою виступив нинішній очільник УІНП Антон Дробович. На шостий місяць повномасштабної війни з росією директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору» замість того, аби вшановувати двох найвизначніших борців за національну незалежність від московських окупантів.

Ми, НВР "Правий сектор", постійно наголошуємо про необхідність боротьби за історичну спадщину. І поки такі діячі гальмують процеси відновлення історичної справедливості під вигаданими приводами на противагу є культурна політика московії на тимчасово окупованих територіях, де ресоветізація йде повним ходом безкомпромісно. Вони відновлюють пам’ятники радянським вождям, запроваджують свої «стандарти освіти», знищують культурну спадщину України, а ми що? «Шукаємо компромісні шляхи роботи на маловідомих напрямках діяльності»?

Здається, на адміністрацію УІНП терміново треба звернути увагу СБУ.

З-за ліній фронту наче з підручників історії сходять такі давно забутті поняття, як депортації, масові страти, пригноблення українців за національною ознакою та політика цілеспрямованого зросійщення.

Зупинити цей процес треба  не тільки силою зброї, але і прямою та послідовною політикою по деколонізації нашого культурного простору. А найбільш важливою фазою деколонізації є вшанування видатних діячів нашої історії, діячів, які все своє життя присвятили боротьбі за незалежність, і які є прикладами для українців.

Дуже дивно, що люди які відповідають за нашу національну пам’ять не розуміють чи скоріш за все роблять вигляд, що не розуміють таких простих істин.

Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31