Дисидентам визнання та шана, гебістам – небуття

21.06.2023, 17:18
Дисидентам визнання та шана, гебістам – небуття
Фото: Facebook

Нарешті Держава Україна повернулася лицем до своїх борців. Нарешті Держава Україна відмовилася утримувати власних катів.

Пенсії за особливі заслуги отримають політв'язні комуністичного режиму, а не депутати й міністри! Президент нарешті підписав закон №3113-ІХ, яким держава нарешті встановлює пенсії за особливі заслуги перед Україною політв'язням комуністичного режиму.

Щиро дякую всім колегам, які стали співавторами ініційованого мною законопроєкту №8032, профільному комітету, 313 депутатам, які проголосували за його ухвалення. А також усім, хто наближав цей день.

Відповідно до підписаного закону борці за незалежність України, яких комуністичний режим СССР незаконно ув'язнив у тюрмах, концтаборах і психушках, отримають щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 4200 гривень. Окрім того, із закону "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" вилучено згадки про совєцькі звання, нагороди та грамоти як підставу для призначення нових пенсій.

Ще одна важлива зміна – нинішні та майбутні депутати й міністри пенсій за особливі заслуги не отримають. Тому що робота в парламенті чи уряді є, звичайно, відповідальною місією, але не особливою заслугою.

Особливою заслугою є самопожертва людей, які боролися за волю України і заплатили за це роками ув'язнення. Цей закон – ще один крок до повернення словам їх справжнього значення і становлення України як держави соціальної справедливості.

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Полтава
Вшанування пам'яті захисників важливе для плекання патріотизму у прийдешніх поколінь. Люди мають знати імена тих, хто поліг за нашу свободу.
15 квітня, 19:17
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00
Війна
На Аскольдовій могилі у Києві провели панахиду до роковин загибелі Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
07 березня, 16:40