Дисидентам визнання та шана, гебістам – небуття

21.06.2023, 17:18
Дисидентам визнання та шана, гебістам – небуття
Фото: Facebook

Нарешті Держава Україна повернулася лицем до своїх борців. Нарешті Держава Україна відмовилася утримувати власних катів.

Пенсії за особливі заслуги отримають політв'язні комуністичного режиму, а не депутати й міністри! Президент нарешті підписав закон №3113-ІХ, яким держава нарешті встановлює пенсії за особливі заслуги перед Україною політв'язням комуністичного режиму.

Щиро дякую всім колегам, які стали співавторами ініційованого мною законопроєкту №8032, профільному комітету, 313 депутатам, які проголосували за його ухвалення. А також усім, хто наближав цей день.

Відповідно до підписаного закону борці за незалежність України, яких комуністичний режим СССР незаконно ув'язнив у тюрмах, концтаборах і психушках, отримають щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 4200 гривень. Окрім того, із закону "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" вилучено згадки про совєцькі звання, нагороди та грамоти як підставу для призначення нових пенсій.

Ще одна важлива зміна – нинішні та майбутні депутати й міністри пенсій за особливі заслуги не отримають. Тому що робота в парламенті чи уряді є, звичайно, відповідальною місією, але не особливою заслугою.

Особливою заслугою є самопожертва людей, які боролися за волю України і заплатили за це роками ув'язнення. Цей закон – ще один крок до повернення словам їх справжнього значення і становлення України як держави соціальної справедливості.

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Політика
Чин загиблого за незалежність України Тараса «Хаммера» Бобанича вшанований Організацією Української Молоді «ГРІМ»
06 лютого, 18:26
Опінії
Як би це не звучало, але всі імперії (поки) завжди виграють в однієї людини чи навіть у бездержавної нації коштом ресурсів. У цьому сила.
24 січня, 20:36
Полтава
На центральній площі міської громади відкрили Галерею Героїв. У перспективі планується створити меморіальний комплекс з мармуровими стелами.
24 січня, 12:32
Мистецтво
23 січня 1921 року більшовики убили композитора Миколу Леонтовича
23 січня, 09:16
Історія
Унікальне поєднання часів і просторів: біля села Сичавка, на головному військовому кладовищі Південнівської громади.
20 січня, 09:23
Мистецтво
«Митці такого масштабу, як Китастий, приходять одиницями на століття».
17 січня, 09:41