Диванні воїни антикорупційного фронту

Опінії
10 червня, 11:38
Диванні воїни антикорупційного фронту

Як Шабунін, Шерембей, Бігус і Стерненко мобілізувалися до 112 окремої бригади ТрО.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

З перших днів широкомасштабного вторгнення найкращі представники громадянського суспільства – Віталій Шабунін, Дмитро Шерембей, Денис Бігус і Сергій Стерненко – добровільно вступили до лав Збройних Сил України, мобілізувавшись до 112 окремої бригади ТрО.

На найгарячіших ділянках фронту вони особистим прикладом піднімали солдат у атаку, мужньо кидаючись на ворожі амбразури з криком «За Сороса, за Пінчука!».

Як повідомив «Детектор Медіа», 25 лютого 2022 року «відомий активіст із протидії корупції Віталій Шабунін вже встиг взяти участь у бою».

Того ж дня, якщо вірити «Детектор Медіа», бойове хрещення пройшов Сергій Стерненко.

На фото: розвідувальний взвод під командуванням Сергія Стерненка повернувся з виконання бойового завдання. Фотографія зроблена 25 лютого 2022 року в гримерці 112 окремої бригади ТрО.

Після фотосесії зброя та екіпірування були повернуті на склад.

UPD: Друзі, Ви будете сміятись, але за 2 хвилини по тому, як я розмістив на своїй Фейсбук-сторінці фотографію Стерненка у військовій формі, яку взяв на сайті «Детектор Медіа», анонімні «іксперти» Фейсбуку закрили її плашкою з написом «Неправдива інформація».

Диванні воїни антикорупційного фронту_1

При цьому в поясненні «іксперти» написали, що я, начебто, стверджую, що на фотографії – гравці київського ФК «Динамо», а це, мовляв, не відповідає дійсності.

Які ж вони ніжні, наші нешановні соросята.

Читайте також:
Війна
Кабмін забронював від мобілізації понад 130 неурядових організацій (список)
10 липня, 12:00
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Опінії
Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова
08 лютого, 15:35
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09