Український автомат презентували в одній з країн Південно-Східної Азії

СВІТ
31 січня, 14:13
Український автомат презентували в одній з країн Південно-Східної Азії
Фото: google

В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола

В одній з країн Південно-Східної Азії презентували український автомат «Вулкан».

Нещодавно в групі під назвою InterProInvest у Facebook Варібрусовою Анною було опубліковано відео процесу випробування автомата за схемою буллпап «Вулкан» в одній з азійських країн.

Серійне виробництво вогнепальної зброї організоване на ДП «Красилівський агрегатний завод».

З кольорової гами камуфляжу місцевих військових, які потрапили на відео, можна припустити, що український автомат випробовували на території Шрі-Ланки.

5,45/7,62-мм штурмова гвинтівка (автомат) «Малюк», що є глибокою модернізацією автомату Калашникова сконструйованою за схемою булпап, прийнятий на озброєння Збройних Сил України у 2017 році, як спеціальний автомат «Вулкан».

 На початку модернізація відбувалась за рахунок переробки автоматів Калашникова калібрами 5,45/7,62-мм під версію булпап, згодом виробник вийшов на виробництво з нуля.

«Малюк/Вулкан»

За данними ДП «Красилівський агрегатний завод», автомат «Малюк» сконструйований за схемою «буллпап» – це коли спусковий гачок переміщений вперед і знаходиться перед магазином і ударно-спусковим механізмом. Там же знаходиться клавіша викиду магазину. Запобіжник також перенесений вперед і виконаний у вигляді кнопки.

Зброю оснащено трьома планками Пікатінні – для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок тощо. Також на «Малюк» кріпиться і швидкознімний глушник.

Український автомат презентували в одній з країн Південно-Східної Азії_1

Самі магазини від автоматів Калашникова вставляються в спеціальну шахту магазину, яка допомагає краще фіксувати магазин, а також полегшує примикання магазину. Однак він не дозволяє використовувати багаторядні і дискові магазини. Запобіжник у автомата знаходиться над спусковим гачком.

В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола. Завдяки цьому ресурс ствола збільшений більш ніж в два рази в порівнянні з автоматом Калашникова.

Передбачена можливість використання зброї, як лівою, так і правою рукою. При цьому ергономічна ручка при стрільбі не рухається. У порівнянні з автоматом Калашникова в «Малюка» менша віддача. Ним можна керувати однією рукою: знімати з запобіжника, вести вогонь, міняти магазин і перезаряджати.

 

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Світ
RBS-70 – перший у світі ПЗРК із системою наведення по лазерному каналу
31 травня, 12:20
Війна
Або як нащадки козаків на степовому напрямку зброю добували й грозили московитам.
09 травня, 10:23
Війна
Російські окупаційно-терористичні війська приречені на поразку в Україні через деморалізацію особового складу і застаріле озброєння.
23 квітня, 19:09
Війна
Штурмовий загін бійців-"едельвейсів" знищив сучасний російський танк Т-90 "Владімір" у полях на Приазовському напрямку.
22 березня, 08:01
Економіка
Йдеться про те, щоб суттєво підвищити характеристики станції радіоелектронної пасивної розвідки
04 лютого, 15:12
Історія
Про це повідомили у Міністерстві культури України
25 січня, 12:52