Дмитро Котовський вдруге поспіль виграв етап Кубка світу з фристайлу

СПОРТ
05.03.2023, 18:34

Тепер Котовський очолює загальний залік Кубка світу

Український фристайліст Дмитро Котовський переміг у змаганнях з лижної акробатики на етапі Кубка світу в швейцарському Енгадині.

За свою фантастичну спробу у суперфіналі Котовський отримав 136,76 бала. Срібний призер швейцарець Ное Рот теж виконав неймовірний стрибок на 133,11 бала, але цього виявилося недостатньо для перемоги.

Інший українець Володимир Кушнір пробився до фіналу та посів підсумкове 10 місце. Інші українці не змогли пробитися до топ-12 та завершили боротьбу у кваліфікації.

На попередньому етапі в США Дмитро Котовський також здобув перемогу.

Наразі саме українець очолює загальний залік Кубка світу.

04.02.2023, 14:15
Українські фристайлісти Дмитро Котовський і Анастасія Новосад вибороли бронзові медалі на етапі Кубка світу у Ле-Релі (Канада).
22.01.2023, 12:45
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25