Збірна України здобула першу медаль на Чемпіонаті світу з фристайлу

СПОРТ
19.02.2023, 14:44

Україна здобула першу в історії командну медаль на чемпіонатах світ з фристайлу

Сьогодні, 19 лютого, на чемпіонаті світу з лижної акробатики пройшли фінальні змагання з командного фристайлу.

Україна у складі Анастасії Новосад, Олександра Окіпнюка та Дмитра Котовського здобула бронзову медаль.

Вони вийшли у фінал з четвертим результатом, а в боротьбі за медалі обійшли Казахстан та Канаду, але поступилися США та Китаю.

Це перша в історії командна медаль для України на чемпіонатах світу.

Раніше в особистих змаганнях Олександр Абраменко був срібним призером у 2019 році, а Ольга Волкова брала бронзу у 2011 році.

На 21 лютого заплановані кваліфікації в особистих змаганнях, 22 лютого – фінали.

Чоловіки:

Олександр Абраменко, Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк, Володимир Кушнір, Максим Кузнєцов.

Жінки:

Ольга Полюк, Анастасія Новосад, Анастасія Гасюк, Ангеліна Брикіна.

05.03.2023, 18:34
21-річний Дмитро Котовський виграв золото етапу Кубка світу вперше у кар'єрі
04.02.2023, 14:15
Українські фристайлісти Дмитро Котовський і Анастасія Новосад вибороли бронзові медалі на етапі Кубка світу у Ле-Релі (Канада).
22.01.2023, 12:45
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
вчора, 09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20