Дніпровський волонтер Мазурчук заявила про політичні переслідування її сім'ї з боку Портнова

ПОЛІТИКА
05 лютого, 19:07
Василиса Мазурчук
Василиса Мазурчук
Фото: mnews.world

Жінка заявила, що через Портнова її сім'я знаходиться в небезпеці.

Колишній заступник голови Адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов, опублікував мою приватну розмову із Юлією Кузьменко. У підводці до розмови, Портнов прямо звинуватив мого чоловіка у нібито «кришуванні радикалів», що є повним абсурдом й вигадками Портнова, за які він має нести відповідальність.

Про це волонтер Василиса Мазурчук написала у себе на сторінці у Фейсбук.

«Саме у період з 12 грудня (день затримання фігурантів у справі Шеремета) і по нині, українське суспільство мало можливість почути ряд незаконно отриманих та незаконно опублікованих телефонних розмов, які не стосувалися розслідування, але напряму стосувалися оточення фігурантів справи, друзів та знайомих. Таким чином постраждала і моя родина», – пише Мазурчук.

Відзначимо що мова йде про запис, опублікований Портновим, в якому підозрювана у вбивстві Павла Шеремета Юлія Кузьменко веде діалог саме з Василиною Мазурчук, яка є дружиною співробітника СБУ, консультанта-експерта з оперативних питань 1-го відділу 5-го Управління ГКР СБУ.

Мазурчук зазначила, що записи розмов із Юлією не мають відношення до справи, не є доказами і мали б бути знищеними.

«Наразі я занепокоєна тим, що наша родина не перебуває у безпеці і щодо неї можливе упереджене ставлення у тому числі, з боку правоохоронних органів, виключно через дружбу та телефонне спілкування з однією із підозрюваних у справи. На допиті вже була», – додала вона.

У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, волонтерка і письменниця звернулася до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, та громадських організацій, які захищають права учасників бойових дій на сході України, та до представників «Слуга Народу», «оскільки вони мають найбільший політичний вплив у державі».

«Наразі, відбувається політичне переслідування громадських активістів, волонтерів, добровольців та військовослужбовців, котрі останні 6 років присвятили боротьбі за незалежність Української держави та подоланню наслідків російської агресії. Таких випадків безліч. Перше, що спадає на думку - переслідування Романа Ратушного, який створив ініціативну групу «Захистимо Протасів Яр» та виступив проти незаконної забудови Києва. Переслідування торкнулося і волонтерів. Зокрема, Юлії Кузьменко, яку звинуватили у вбивстві відомого проукраїнського журналіста, борця за свободу слова на пострадянському просторі – Павла Шеремета», – підкреслює Мазурчук.

Виходячи з вищезазначеного, волонтер вдається в питання:

- Наскільки законним шляхом пан Портнов отримав дані аудіо файли.
- Від кого та на якій підставі він їх отримав.
- Звідки Портнов дізнався «посаду» та місце роботи мого чоловіка, якщо навіть я цього не знала.
- Чи мав пан Портнов право видавати державну таємницю й оголошувати цю посаду та місце роботи у прямому ефірі, паралельно виголошуючи обвинувачення.
- Чи може держава Україна гарантувати безпеку моєї родини та моєї дитини.
- Чи може держава Україна гарантувати таємницю слідства, яке ведеться по цій справі.
- І головне. Чи може держава Україна, гарантувати неупереджене розслідування вбивства Павла Шеремета, чого ми усі давно прагнемо.

Василиса Мазурчук є колишньою речницею полку патрульної поліції МВС України «Дніпро-1», письменниця, авторка книги «Любов на лінії вогню», (2016 рік), видавництво «Фоліо».

Співавторка книги «Добробати», (2016 рік), на замовлення МВС України. Член авторської групи книги «Азербайджанці Дніпропетровщини. Історія та сучасність». Головний редактор книги «Греки Дніпропетровщини. Історія та сучасність».

Читайте також:
Андрій Антоненко, підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета, став жертвою «процесуальної диверсії» із боку прокурорів.
03 серпня, 18:30
Володимир Зеленський увійде у новітню українську історію як боягуз, який на чорне каже біле і навпаки.
06 липня, 11:02
Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка.
05 травня, 17:45
«Обшуки в будинку Кузьменко та її цивільного чоловіка пояснюються відсутністю у слідства будь-яких доказів вини підозрюваної».
23 квітня, 15:25
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
Руслан Рябошапка вважає, що необхідно зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину підозрюваних.
30 січня, 14:50