До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН

СВІТ
15 липня, 08:02
До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН
Фото: Anadolu Ajansi

Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.

Про це йдеться у доповіді, підготовленої фахівцями Орґанізації об'єднаних націй, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Очікується, що у найближчі 6 місяців від голоду і недоїдання можуть померти сотні тисяч цивільних осіб – переважно малолітні діти та люди похилого віку.

«За нашими відомостями, на території М'янмі різко зростає загроза масштабної продовольчої кризи, яка охопить всю країну до кінця поточного року. Ми стурбовані впливом політичної та економічної нестабільності, від якої страждають звичайні громадяни, не залучені у політичну боротьбу», – прокоментував ситуацію заступник речника Ґенерального секретаря ООН Фарган Гак.

Він додає, що станом на цю мить ООН працює зі своїми партнерами у Південно-Азійському реґіоні для розв'язання вказаної проблеми, доправивши необхідну гуманітарну допомогу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом сирійський уряд Башара аль-Асада підняв ціни на хліб і пальне, не забувши фінансово задобрити наближені до себе прошарки суспільства.

Читайте також:
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.
15 липня, 07:51
Вітчизняним аґраріям вдалося зібрати 1,4 мільйона тонн зернобобових культур; однак цьогорічний урожай значно менший від торішнього.
13 липня, 10:26
Зменшення кількості свиноферм через низьку рентабельність провокує створення дефіциту однієї з традиційних страв українців — сала.
25 червня, 11:56
Збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.
09 червня, 09:23
Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.
02 травня, 08:58