До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН

СВІТ
15 липня, 08:02
До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН
Фото: Anadolu Ajansi

Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.

Про це йдеться у доповіді, підготовленої фахівцями Орґанізації об'єднаних націй, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Очікується, що у найближчі 6 місяців від голоду і недоїдання можуть померти сотні тисяч цивільних осіб – переважно малолітні діти та люди похилого віку.

«За нашими відомостями, на території М'янмі різко зростає загроза масштабної продовольчої кризи, яка охопить всю країну до кінця поточного року. Ми стурбовані впливом політичної та економічної нестабільності, від якої страждають звичайні громадяни, не залучені у політичну боротьбу», – прокоментував ситуацію заступник речника Ґенерального секретаря ООН Фарган Гак.

Він додає, що станом на цю мить ООН працює зі своїми партнерами у Південно-Азійському реґіоні для розв'язання вказаної проблеми, доправивши необхідну гуманітарну допомогу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом сирійський уряд Башара аль-Асада підняв ціни на хліб і пальне, не забувши фінансово задобрити наближені до себе прошарки суспільства.

вибір редакції
Читайте також:
У Харківській області виявили партію гречаної крупи, імпортованої з РФ, в якій знаходиться небезпечний алерген.
28 жовтня, 07:51
Україна уклала меморандуми з провідними корпораціями Катару "Baladna" і "Widam Food Company" у сфері харчової промисловості.
03 вересня, 13:14
Несприятливі погодні умови істотно вплинуть на цьогорічний врожай картоплі, якої мало і яку вродило дрібною.
02 вересня, 08:22
У 2019/2020 маркетинґовому році власники ферм із великою та малою рогатою худобою не спромоглися вийти у "плюс".
26 серпня, 12:37
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.
15 липня, 07:51