До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН

СВІТ
15.07.2021, 08:02
До 10 мільйонів мешканців М'янми будуть голодувати, – прогноз ООН
Фото: Anadolu Ajansi

Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.

Про це йдеться у доповіді, підготовленої фахівцями Орґанізації об'єднаних націй, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Очікується, що у найближчі 6 місяців від голоду і недоїдання можуть померти сотні тисяч цивільних осіб – переважно малолітні діти та люди похилого віку.

«За нашими відомостями, на території М'янмі різко зростає загроза масштабної продовольчої кризи, яка охопить всю країну до кінця поточного року. Ми стурбовані впливом політичної та економічної нестабільності, від якої страждають звичайні громадяни, не залучені у політичну боротьбу», – прокоментував ситуацію заступник речника Ґенерального секретаря ООН Фарган Гак.

Він додає, що станом на цю мить ООН працює зі своїми партнерами у Південно-Азійському реґіоні для розв'язання вказаної проблеми, доправивши необхідну гуманітарну допомогу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом сирійський уряд Башара аль-Асада підняв ціни на хліб і пальне, не забувши фінансово задобрити наближені до себе прошарки суспільства.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08 листопада, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03 листопада, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29 вересня, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27 вересня, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07 липня, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32