До роковин загибелі захисника України Костянтина Оверка

ВІЙНА
29 вересня, 10:38
До роковин загибелі захисника України Костянтина Оверка
Фото: Facebook

Торік у вересні в інституті хірургії та трансплантології імені О. Шалімова обірвалося життя морського піхотинця 503 окремого батальйону.

Серце 38-річного Костянтина Оверка із Запоріжжя перестало битися від несумісних із життям бойових ушкоджень, завданих кулею російського снайпера.

Як розповідає знайома військовослужбовця Збройних Сил України – волонтерка Наталія Юсупова – ще влітку його привезли до вказаного шпиталю у Київ з дуже важким пораненням у черевній порожнині.

«За час проведений в інституті імені Шалімова вже розумієш, що це дуже важкий стан і шанси на життя вкрай малі. Лікарі шпиталю не просто боролися – це була титанічна праця і вдень і вночі. Костя був богатирської статури, великий, потужний і що йому довелося пережити, словами не передати. Десятки найскладніших операцій, страшних болів і вчорашня операція виявилася останньою. Його оперували з ранку фактично до вечора, але... на все воля Божа. Я спілкувалася з його прекрасною мамою, скромною і дуже ввічливою людиною. Ми завжди намагалися передати Кості щось гарне і пам'ятне: то браслетик, то малюнок; власне, щось тепле і від душі. Мені страшно було дивитися мамі в очі, знаєте вона здається перенесла весь біль разом із ним», – зазначає Наталія Юсупова.

При цьому, волонтерка додає, що їй особисто шкода, що не можна показати фото Костянтина Оверка до і після тих моторошних подій, аби далекі від війни люди зрозуміли, якою ціною наші воїни захищають країну і всіх нас.

«Я переконана, такі світлини змусили б, як мінімум, замислитися тих, хто запускає салюти, паплюжить армію і плює на патріотів. Таке слід щодня показувати тим, кому не вистачає концертів, тусовок і кому набридла війна. Тá війна, яку вони ніколи не бачили й не відчували. Такі люди як Костя, – це гордість нашої нації, про них будуть складати пісні, писати книги та пам'ятати завжди. Світла пам'ять морпіхові, славному синові України та вічна пам'ять одному з кращих людей нашої землі», – зазначила Наталія Юсупова.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Донецькій області смертю хоробрих поліг воїн 54 ОМБр Віктор Молостов із Харківщини.

вибір редакції
Читайте також:
Українське суспільство мусить пам'ятати імена своїх сучасних Героїв, котрі ціною власного життя виборюють нашу із вами свободу.
04 грудня, 12:33
Завтра на Луганщині відбудеться поховання героя.
02 грудня, 22:16
Він не тільки очолював «Летючу Бригаду», що відбирала награбовані польськими окупантами гроші, але й особисто брав участь у її ексах.
01 грудня, 21:00
Президент присвоїв звання Героя України командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу (“Да Вінчі”).
01 грудня, 12:30
Незламному борцю за волю України на псевдо "Лісник" нині мало б виповнитися 56 років. Але його підступно вбили співробітники СБУ.
29 листопада, 11:38