До Татарова питань нема, ДБР він не цікавий

КРИМІНАЛ
04.10.2023, 17:37
До Татарова питань нема, ДБР він не цікавий
Фото: Google

Йдеться про «справи Майдану», в яких чомусь не фігурує заступник Андрія Єрмака. Натомість Олег Татаров продовжує курувати силовиків.

Показовим свідченням недоторканості «зеленого кардинала» з Банкової слугує заява пресслужби Державного бюро розслідувань. Раніше відомості про це вже оприлюднила інформаційна агенція «Останній Бастіон».

З'ясувалося, правоохоронці не знайшли доказів причетності одіозного посадовця до розстрілів на столичному Майдані Незалежності у лютому 2014 року. У ДБР стверджують:

«Розслідування гучної та найбільшої у сучасній історії України кримінальної справи нарешті завершено. Перед судом постануть високопосадовці з оточення Віктора Януковича», крім... Татарова!

До Татарова питань нема, ДБР він не цікавий_1

Максимальне покарання за злочини, вчинені 9 років тому режимом регіоналів і комуністів, передбачене у вигляді довічного позбавлення волі. Проте серед перелічених ДБР імен жодної згадки про маріонетку українофоба Андрія Портнова — Татарова — немає.

Швидше за все, голова ДБР Олексій Сухачов отримав вказівку з Офісу Президента не чіпати вірного їм наглядача за силовим блоком. Адже попереду у «слуг неукраїнського народу» вибори, котрі необхідно охороняти від розлюченої нації, яка неодмінно спитає у Зе-влади за Чонгар, Бучу, Маріуполь...

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як під час Революції гідності Татаров від імені МВС коментував події на Майдані. Фактично, він вигороджував дії силовиків, оббріхуючи протестувальників, яких убивали у потилицю пси режиму Януковича.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
За 10 років слідство так і не спромоглось встановити прізвища тих міліціонерів, які слідкували за Луценком і передали його в руки бандитів.
22 січня, 10:15
Кримінал
Слідством встановлено, що вказівку застосувати зброю надав Віктор Янукович, який намагався у будь-який спосіб залишитись при владі.
17 січня, 10:23
Кримінал
Цим вироком суд апеляційної інстанції скасував виправдувальний вирок Дніпровського районного суду м. Києва.
21.12.2023, 18:44
Кримінал
Унаслідок їх дій загинуло 48 та отримали вогнепальні поранення 90 мітингувальників.
07.11.2023, 06:35
Кримінал
Трьох підсудних визнали винними, двох виправдали. Однак реального тюремного терміну ніхто не отримав.
18.10.2023, 12:34
Кримінал
Судовий розгляд у справі тривав з травня 2016 року до листопада 2022 року.
18.10.2023, 09:31