До Тули завітали українські дрони-камікадзе

ВІЙНА
26.11.2023, 10:23
До Тули завітали українські дрони-камікадзе
Фото: Telegram

Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.

Про наліт зграї понад 20 безпілотників сьогодні (26.XI.) засоби масової інформації сповістили самі жителі Тули. З'ясувалося, що російська система протиповітряної оборони міста намагалася збити невідомі об'єкти.

Приблизно з 3:00 до 8:00 у небі над Тулою лунали вибухи, агресор цілився і стріляв у дрони-камікадзе. Два БПЛА росіянам усе ж таки вдалося збити, але один із них впав на дах житлової багатоповерхівки, спричинивши пожежу.

Міська і обласна влада поки ніяк не коментували інформацію. Натомість міністерство оборони нападу та вбивств РФ відзвітувало про нібито «знищення 20 дронів», наслідки своєї «роботи» підлеглі оленяра Сєргєя Шойгу не показали.

Своєю чергою, «Останній Бастіон» нагадує читачам, як тиждень тому український безпілотний літальний пристрій навідався на базу окупантів у селі Котлубань у Надволжі. Унаслідок влучання сталося займання казарм.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У російському Петербурзі загорівся криголам «Єрмак»
29 лютого, 16:02
Політика
Паталогоанатом Буданов, який проводив паталогоанатомічний посмертний розтин Навального, підтвердив версію московитів.
25 лютого, 18:11
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
23 лютого, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06