Доба в зони проведення ООС: десять ворожих обстрілів за добу

ВІЙНА
09.09.2021, 14:24
Доба в зони проведення ООС: десять ворожих обстрілів за добу

Поранення отрымалы два воїни ЗСУ

Протягом минулої доби, 8 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Двоє українських воїнів отримали поранення.

Про це повідомляє пресцентр штабу ОС у ранковому зведенні.

У напрямку населених пунктів Опитне та Авдіївка російські найманці застосували міномети 120-го калібру по позиціях українських захисників.

Неподалік Павлополя противник вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

У районі населеного пункту Широкине окупанти вели прицільний вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Також ворог здійснив прицільний обстріл з артилерії калібру 122 мм поблизу населених пунктів Кряківка та Старогнатівка.

Біля Золотого-4 збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли позиції Об’єднаних сил з ручних та станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.

Крім того, на Луганщині зафіксовано прольоти трьох ворожих безпілотників типу “Орлан-10” із перетином лінії розмежування.

Унаслідок ворожого вогню двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали осколкові поранення. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан їхнього здоров’я – середньої важкості”, – йдеться в повідомленні.

У відповідь на ворожі обстріли українські захисники відкривали вогонь з не заборонених Мінськими домовленостями зразків озброєння.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.

Станом на 7:00 четверга, 9 вересня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Читайте також:
Війна
Китайські збройні сили 30 грудня проведуть навчання з бойовими стрільбами навколо Тайваню.
29.12.2025, 10:22
Війна
Напруженість між Туреччиною та «Ізраїлем» не спадає.
27.12.2025, 11:46
Війна
Країни NATO підняли авіацію після того, як росія здійснила політ бомбардувальників Ту-95МС над нейтральними водами Норвезького моря.
25.12.2025, 17:23
Світ
Міністр внутрішніх справ Тюрингії Георг Маєр прямо звинуватив AfD у виконанні завдань кремля.
24.12.2025, 10:56
Політика
На спостережній вежі біля польського містечка Кринки, що межує з Білоруссю, встановили перші елементи системи протидії дронам.
23.12.2025, 13:43