Доки одні безтурботно розкошують, інші рушають на Схід боронити Україну

ПОЛІТИКА
05.02.2023, 20:13
Доки одні безтурботно розкошують, інші рушають на Схід боронити Україну
Фото: Facebook

Лінію фронту і відносно спокійний тил у столиці віддаляють понад 300 кілометрів. Це – велика відстань, що просякнута болем і слізьми...

Воєнний стан вніс свої корективи в життя Київського залізничного вокзалу. Щоби потрапити у приміщення і дістатися до колій, треба пройти рамки.

А втім, тільки чоловікам, дівчат пропускають. Велика війна взагалі висвітлила багато моментів статевої нерівності, але тим, хто від неї потерпає, нині не до захисту своїх прав, є питання важливіші.

Вони мусять бути на фронті. Туди вони й прямують повними ешелонами: вагони другого класу потягу "Київ – Краматорськ" повністю забиті військовиками, хоч у першому класі трапляються люди у цивільному одязі...

Один вояк швидко обнімається з дівчиною на пероні й стрибає у потяг. Вона не зводить очей з вікна, поки він прилаштовує наплічника.

Показує: «Іди, не чекай», – але вона жестами відповідає, що чекатиме. Так вони просто дивляться один на одного весь час, поки потяг не рушає.

І коли вже Інтерсіті швидко зникає за рогом, вона відчуває, як спазм стискає горло і теплі великі сльозини самі починають котитися по щоках. Вона закриває обличчя шаликом і помічає, що поруч стоїть жінка і плаче.

І ще одна. І ще. І їх тут цілий перон!

Усі вони з розумінням переглядаються, витираючи сльози, прямують у переходи, а звідти – у приміщення вокзалу. І нарешті, не зупиняючись і пришвидшуючи крок, вони стрімко мчать по своїх справах – заробляти грошей, виховувати дітей... творити життя!

Автор : Ірина Голуб
Читайте також:
Світ
Унікальне явище природи зафіксували в американському штаті Теннессі, яке тепер планують досліджувати фахові зоологи.
24.08.2023, 16:00
Світ
У провінціїі Хатай пошуково-рятувальна група з України витягла з-під завалів 30-річну жінку на дев'яту добу після сейсмічної активності.
14.02.2023, 18:56
Війна
У разі, якщо війну програно в умах і серцях мільйонів людей, не лише в Україні, а й на Заході, згодом її буде програно на полі бою.
26.06.2022, 09:56
Виміри
Раптом доведеться стояти вночі на пустирі...
06.06.2022, 14:32
Економіка
У 2022-2023 роках наслідки російської агресії проти України відчує на собі кожен мешканець Землі; глобальний голодомор невідворотний.
18.04.2022, 18:32
Виміри
Росіяни в Чечні активно розкидали заміновані дитячі іграшки у містах та селах.
08.03.2022, 13:15