Війна знищує час і ковтає людський вік без сліду

Опінії
27 січня, 08:33
Війна знищує час і ковтає людський вік без сліду
Фото: Facebook

Світло майбутнього проходить крізь криваву темряву сьогодення. Омріяний ранок перемоги над злом зі Сходу нам усім поки сниться...

Народний депутат України VIII скликання

Я народився з першими вибухами російських ракет. Від попереднього мене мені дістався наперед заготовлений автомат, бронежилет, машина і пару дронів.

Можна геть викинути більшу частину життя, бо воно найменшим звуком не озивається сьогодні. Війна ж знищує час, війна ковтає людський вік без сліду і скільки мені зараз років – я не знаю.

Як у комп'ютерній грі, я йшов далі, і збирав призи. У мене з'явилося більше дронів і більше зброї, машини та житло знаходилися по ходу сюжету, але якщо і було щось з минулого, то воно геть щезло.

Якби не реакції інших людей, якби не дзеркала, котрі випадково зблискують у розбитих будинках, то я б не згадував про свій вік. От тільки молоді хлопці чомусь інколи звуть мене на ви, хоч я у їх же віці був всередині настільки ж старший за них, наскільки й зараз.

Спогади виринають у довгих переїздах у розмовах. Виявляється, я встиг побувати у стількох країнах, в одній – мирній і уже минулій – працювати депутатом в парламенті, в іншій – водієм-вантажником.

І про свій досвід водія я набагато частіше розповідаю, це набагато їм зрозуміліше за парламент, хоч було за десятки тисяч кілометрів звідси. А ті, хто їдуть зі мною – що вони встигли?

Багато хто з них у своєму житті тільки й бачив, що цю війну, але ми зараз однаково живемо, і немає значення, що було. Є значення лише у того, що буде: світло з майбутнього надто сильне, щоби думати про щось інше.

Читайте також:
Опінії
Це такий спосіб розмити поняття шлюбу і сім'ї. Ну бо "Какая разніца".
17 березня, 15:55
Політика
Корисливий мотив у бізнесу має бути, але є дуже чітка межа, накреслена кров'ю тисяч полеглих від рук російських окупантів українців.
08 березня, 21:29
Життя
Відповідь шукаємо у працях Артура Шопенґауера, Фрідриха Ніцше та Хосе Ортеґи-і-Ґассета. Всотуємо мудрі застереження непочутих мислителів.
22 лютого, 18:46
Світ
Яким би не був лихим цей світ, неймовірні дива все ж таки стаються, а добро перемагає нещастя і зло.
09 лютого, 21:29
Війна
Окупанти б'ють точно, професійно і кваліфіковано. Б'ють так, що не підповзти до наших поранених і вони просто стікають кров'ю "на нулі"...
31 січня, 18:09
Війна
Але поточна формація війни зводить в абсолют цінність особистої відчайдушності. Вона – фундаментальна ознака якості командира.
29 січня, 19:31