Війна знищує час і ковтає людський вік без сліду

Опінії
27.01.2023, 08:33
Війна знищує час і ковтає людський вік без сліду
Фото: Facebook

Світло майбутнього проходить крізь криваву темряву сьогодення. Омріяний ранок перемоги над злом зі Сходу нам усім поки сниться...

Народний депутат України VIII скликання

Я народився з першими вибухами російських ракет. Від попереднього мене мені дістався наперед заготовлений автомат, бронежилет, машина і пару дронів.

Можна геть викинути більшу частину життя, бо воно найменшим звуком не озивається сьогодні. Війна ж знищує час, війна ковтає людський вік без сліду і скільки мені зараз років – я не знаю.

Як у комп'ютерній грі, я йшов далі, і збирав призи. У мене з'явилося більше дронів і більше зброї, машини та житло знаходилися по ходу сюжету, але якщо і було щось з минулого, то воно геть щезло.

Якби не реакції інших людей, якби не дзеркала, котрі випадково зблискують у розбитих будинках, то я б не згадував про свій вік. От тільки молоді хлопці чомусь інколи звуть мене на ви, хоч я у їх же віці був всередині настільки ж старший за них, наскільки й зараз.

Спогади виринають у довгих переїздах у розмовах. Виявляється, я встиг побувати у стількох країнах, в одній – мирній і уже минулій – працювати депутатом в парламенті, в іншій – водієм-вантажником.

І про свій досвід водія я набагато частіше розповідаю, це набагато їм зрозуміліше за парламент, хоч було за десятки тисяч кілометрів звідси. А ті, хто їдуть зі мною – що вони встигли?

Багато хто з них у своєму житті тільки й бачив, що цю війну, але ми зараз однаково живемо, і немає значення, що було. Є значення лише у того, що буде: світло з майбутнього надто сильне, щоби думати про щось інше.

Читайте також:
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14
Політика
Російська мова на вустах українця — зрада свого етносу. Не для цього вмирали наші Воїни, щоб у Полтаві, Одесі, Луцьку белькотіли язиком.
24 березня, 14:57