Доля РФ — це бути колонією західного світу

Опінії
26.08.2020, 11:06
Доля РФ — це бути колонією західного світу
Фото: Reuters

Ненависть, із якою російська пропаганда демонізує ЄС, США і НАТО, свідчить про неспроможність Кремля бути гідним суперником.

Народний депутат України VIII скликання

Дивився наші нібито українські, а насправді російські пропагандистські канали, які в день незалежності звинувачують США у кознях проти Росії та України.

Подумалось, що російський шовінізм, безперечно, вигідний Сполученим Штатам Америки.

Через своє зверхнє і зневажливе ставлення до сусідніх націй, росіяни виявляються ізольованими від тих країн, у котрих з ними потенційно спільні інтереси.

Глибоко вкорінена в російському народі імперська зверхність здатна перетворити на ворогів Росії навіть тих, хто був би не проти поклонитися Кремлю.

Тому доля Росії — це бути колонією західного світу.

Вона здатна лише тримати всі статки своєї еліти на Заході, справно постачаючи Заходу свої природні ресурси.

Найбільша країна-ренегат, котра не вміє дружити.

Читайте також:
Політика
Захід і Україна програють цю конфронтацію, якщо росія зможе їх розділити і диктувати умови миру.
вчора, 18:15
Політика
Politico назвало чотири фактори, що зруйнують стабільність між США та КНР.
вчора, 17:32
Новини
Це стало наслідком рішення Вашингтона про продаж зброї Тайваню на суму 11,1 мільярда доларів.
26 грудня, 14:55
Світ
Венесуела ініціювала засідання Радбезу ООН, щоб обговорити тривалу агресію з боку США.
24 грудня, 15:29
Світ
За даними Міністерства війни США, КНР розмістила ракети DF-31 у трьох шахтах, імовірно, для удару по Тайваню.
23 грудня, 09:46
Світ
Уряд США пообіцяв нелегальним іммігрантам по 3000 доларів за повернення додому до кінця року.
22 грудня, 21:00