Дорога до злиднів

Опінії
28 серпня, 11:33
Дорога до злиднів
Фото: bastion.tv

Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.

Економіст, колишній міністр фінансів України

Наш міністр фінансів Сергій Марченко раптом зізнався, що уряд не має коштів на виплати субсидій у жовтні та листопаді. У принципі, вже цього прозріння в кінці серпня достатньо, щоби зрозуміти рівень планування нинішнього Кабміну, якби не одне "але"...

Кабмін збільшив витрати на розвиток мережі доріг державного значення на 5 мільярдів гривень!

Таким чином, загальні витрати на дорожнє будівництво цього року вже перевалили за 116 мільярдів гривень. А це 9% від усіх витрат держбюджету, на хвилинку.

При цьому ще у лютому ці витрати були трохи більше ніж 75 мільярдів гривень. Тобто, фактично Кабмін закатує в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоби вижити цієї зими.

У голові пульсує одне питання: куди ми всі поїдемо цими дорогами? І відповідь народжується сама собою — ​працездатні українці новенькими дорогами поїдуть за кордон, а інші вирушать прямо в безпросвітні злидні

Або можна прокласти пряму дорогу з урядового кварталу до Жулян і Борисполя, щоби нинішнім ділкам і авантюристам після зміни влади було зручніше бігти від відповідальності за своє бездарне керівництво. Вибір за нами, не за ними.

Читайте також:
На тлі стабільного курсу валют, локдауну і обіцянок Зе-влади "не допустити подорожчання", інфляція тихо залізла у наш гаманець.
21 серпня, 17:46
Завдяки діям Зе-команди працездатні, але безробітні українці втратили право отримувати єдину допомогу від держави.
14 серпня, 10:12
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34