Дорога до злиднів

Опінії
28.08.2021, 11:33
Дорога до злиднів
Фото: bastion.tv

Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.

Економіст, колишній міністр фінансів України

Наш міністр фінансів Сергій Марченко раптом зізнався, що уряд не має коштів на виплати субсидій у жовтні та листопаді. У принципі, вже цього прозріння в кінці серпня достатньо, щоби зрозуміти рівень планування нинішнього Кабміну, якби не одне "але"...

Кабмін збільшив витрати на розвиток мережі доріг державного значення на 5 мільярдів гривень!

Таким чином, загальні витрати на дорожнє будівництво цього року вже перевалили за 116 мільярдів гривень. А це 9% від усіх витрат держбюджету, на хвилинку.

При цьому ще у лютому ці витрати були трохи більше ніж 75 мільярдів гривень. Тобто, фактично Кабмін закатує в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоби вижити цієї зими.

У голові пульсує одне питання: куди ми всі поїдемо цими дорогами? І відповідь народжується сама собою — ​працездатні українці новенькими дорогами поїдуть за кордон, а інші вирушать прямо в безпросвітні злидні

Або можна прокласти пряму дорогу з урядового кварталу до Жулян і Борисполя, щоби нинішнім ділкам і авантюристам після зміни влади було зручніше бігти від відповідальності за своє бездарне керівництво. Вибір за нами, не за ними.

Читайте також:
Економіка
Це поганий сигнал для всієї світової економіки, оскільки скорочення вантажоперевезень — одна з перших ознак того, що насувається криза.
04 листопада, 16:42
Опінії
Московити як і колись у часи СССР стали відчувати на собі дієвість санкцій. Перш за все, що прогнозовано, у нафтовій галузі.
11 вересня, 19:42
Світ
Лише за перші три місяці цього року в Німеччині понад 120 аптек назавжди зачинили свої двері.
21 червня, 10:43
Економіка
Марк Цукенберг скоротить ще 10 тисяч працівників
15 березня, 10:37
Світ
Видавець The Wall Street Journal та New York Post скоротить понад 1200 працівників
11 лютого, 12:59
Світ
Співучасть у російській воєнній агресії проти України прирекла Білорусь на самоізоляцію і саморуйнацію і так слабкої економіки.
03.10.2022, 18:36