«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

СВІТ
30.11.2021, 08:09
«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.

Так подумали жителі вулиці Чернишевського у місті Саратов, застеливши її діряве асфальтове покриття домашніми килимами.

Відповідні фотодокази виклали на одній з публічних сторінок у російській соціальній мережі вКонтакте, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кільком десяткам мешканцям Заводського району у середмісті Саратова набридло чекати ремонту своєї вулиці, тому вони "відремонтували" її на власний розсуд – як і чим змогли.

Міські чиновники поки ніяк не коментують ситуацію, натомість автори вказаної ініціативи вважають, що тепер їхня вулиця приваблюватиме більше туристів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що академічне середовище Полтави стурбоване можливістю перенесення пам'ятника свині з території аграрного університету.

Читайте також:
Війна
Тепер російські загарбники перебувають в одній із захоплених ними лікарень Півдня із приголомшливим діагнозом – сибірська виразка.
25 квітня, 16:29
Кримінал
Співробітницю правоохоронного органу Наталю Буянову притягнено до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення етичних правил.
24 квітня, 17:00
Світ
Одна з будівель, яка належить міністерству нападу та агресії ресурсної федерації московії, охоплена вогнем і їдким димом.
05 квітня, 20:25
Війна
Столиця ресурсної федерації московії під ударом безпілотних літальних апаратів, які ймовірно можуть належати Силам оборони України.
28 березня, 18:16
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21