«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

СВІТ
30.11.2021, 08:09
«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.

Так подумали жителі вулиці Чернишевського у місті Саратов, застеливши її діряве асфальтове покриття домашніми килимами.

Відповідні фотодокази виклали на одній з публічних сторінок у російській соціальній мережі вКонтакте, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кільком десяткам мешканцям Заводського району у середмісті Саратова набридло чекати ремонту своєї вулиці, тому вони "відремонтували" її на власний розсуд – як і чим змогли.

Міські чиновники поки ніяк не коментують ситуацію, натомість автори вказаної ініціативи вважають, що тепер їхня вулиця приваблюватиме більше туристів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що академічне середовище Полтави стурбоване можливістю перенесення пам'ятника свині з території аграрного університету.

Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01