«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

СВІТ
30.11.2021, 08:09
«Дорожні інновації»: на Росії замість асфальту кладуть килими

Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.

Так подумали жителі вулиці Чернишевського у місті Саратов, застеливши її діряве асфальтове покриття домашніми килимами.

Відповідні фотодокази виклали на одній з публічних сторінок у російській соціальній мережі вКонтакте, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кільком десяткам мешканцям Заводського району у середмісті Саратова набридло чекати ремонту своєї вулиці, тому вони "відремонтували" її на власний розсуд – як і чим змогли.

Міські чиновники поки ніяк не коментують ситуацію, натомість автори вказаної ініціативи вважають, що тепер їхня вулиця приваблюватиме більше туристів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що академічне середовище Полтави стурбоване можливістю перенесення пам'ятника свині з території аграрного університету.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єдиновірці олігарха-українофоба Ігоря Коломойського планують змурувати в Україні "новий Ізраїль", де українцям не буде місця.
19 листопада, 19:12
Світ
Ентоні Делука в штаті Пенсільванія та Барбара Купер у Теннессі, які померли у жовтні, виграли вибори до Палати представників США
10 листопада, 11:25
Війна
Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.
04 листопада, 09:12
Політика
Саме так потрактували користувачі соціальних мереж привітання 5-го Президента України "коронованого" китайського диктатора Сі Цзіньпіна.
25 жовтня, 20:56
Опінії
Владімір Путін так сміливо користується методичкою Адольфа Гітлера, що складається враження, він не в курсі, чим все закінчилося.
06 жовтня, 18:34
Політика
Слуга народу Микола Тищенко заявив про звільнення від окупантів Лівану. Чекаємо заяви Зеленського про звільнення Африки.
02 жовтня, 15:30