На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

СВІТ
06.04.2021, 12:47
На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.

У селі Вауліно Псковського району підприємливі ділки вимостили під'їзну дорогу до приватного землеволодіння плитами з братської могили червоноармійців.

Як виявилося, санкцію на цілком законний вандалізм видала місцева адміністрація, поінформувало видання "Север.Реалии".

Роздроблені на маленькі шматки пам'ятники, на яких видніються викарбувані імена і прізвища борців із гітлерівцями, стали звичайним будівельним матеріалом для одного із впливових мешканців.

«Плити були вивезені підрядником із братської могили у селі Єршово Псковського району. У рамках реконструкції меморіалу старі пам'ятники повинні були замінити новими, а колишні утилізувати відповідно до регіонального законодавства про поводження з твердими побутовими відходами. Ніякого порушення у цих діях немає», — прокоментували ситуацію чиновники місцевої адміністрації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході Криму, російські окупанти планують звести черговий бізнес-об'єкт.

Дорога відремонтована могильними плитами
Дорога відремонтована могильними плитами
Читайте також:
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01
Світ
На тлі постійних невдач на українському фронті кремлівський бункерний щур наказав посилити обороноздатність столиці тюрми народів.
21.12.2022, 22:22