На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

СВІТ
06.04.2021, 12:47
На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.

У селі Вауліно Псковського району підприємливі ділки вимостили під'їзну дорогу до приватного землеволодіння плитами з братської могили червоноармійців.

Як виявилося, санкцію на цілком законний вандалізм видала місцева адміністрація, поінформувало видання "Север.Реалии".

Роздроблені на маленькі шматки пам'ятники, на яких видніються викарбувані імена і прізвища борців із гітлерівцями, стали звичайним будівельним матеріалом для одного із впливових мешканців.

«Плити були вивезені підрядником із братської могили у селі Єршово Псковського району. У рамках реконструкції меморіалу старі пам'ятники повинні були замінити новими, а колишні утилізувати відповідно до регіонального законодавства про поводження з твердими побутовими відходами. Ніякого порушення у цих діях немає», — прокоментували ситуацію чиновники місцевої адміністрації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході Криму, російські окупанти планують звести черговий бізнес-об'єкт.

Дорога відремонтована могильними плитами
Дорога відремонтована могильними плитами
Читайте також:
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01 грудня, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30 листопада, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Спорт
Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.
17 листопада, 21:41
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42