На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

СВІТ
06 квітня, 12:47
На Росії дорогу «заасфальтували» могильними плитами

Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.

У селі Вауліно Псковського району підприємливі ділки вимостили під'їзну дорогу до приватного землеволодіння плитами з братської могили червоноармійців.

Як виявилося, санкцію на цілком законний вандалізм видала місцева адміністрація, поінформувало видання "Север.Реалии".

Роздроблені на маленькі шматки пам'ятники, на яких видніються викарбувані імена і прізвища борців із гітлерівцями, стали звичайним будівельним матеріалом для одного із впливових мешканців.

«Плити були вивезені підрядником із братської могили у селі Єршово Псковського району. У рамках реконструкції меморіалу старі пам'ятники повинні були замінити новими, а колишні утилізувати відповідно до регіонального законодавства про поводження з твердими побутовими відходами. Ніякого порушення у цих діях немає», — прокоментували ситуацію чиновники місцевої адміністрації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході Криму, російські окупанти планують звести черговий бізнес-об'єкт.

Дорога відремонтована могильними плитами
Дорога відремонтована могильними плитами
Читайте також:
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47
Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу
31 березня, 17:10