Дорожні служби Полтавщини забули відремонтувати міст між Чорнухами й Лубнами

ПОЛТАВА
14.11.2024, 21:42
Дорожні служби Полтавщини забули відремонтувати міст між Чорнухами й Лубнами
Фото: Facebook

Переправа через річку Многа на автошляху біля Городища у жахливому стані. На жаль, їй не пощастило пройти процес капітального оновлення.

Відповідні кадри із місця події оприлюднила депутат Полтавської обласної ради VIII скликання пані Ольга Усанова. За її словами, для комунальників і чиновників стало нормою позірно ремонтувати дороги, однак забувати про мости.

Вражає, що в інших регіонах стан доріг кращий і прилеглі переправи оновлюють цілком разом з асфальтовим покриттям. Серед бюрократів панує зараз відписка, мовляв, через війну немає грошей на ремонт автошляхів, але це відверта брехня.

«Скільки триватиме війна — ніхто не знає, але треба вже зараз готувати оборону, думати про своєчасне забезпечення Сил оборони України, евакуацію поранених. Тож підтримання належного стану доріг має бути у пріоритеті. Парадоксально, що раніше на цій дорозі всі мости були такі.

Як депутат Полтавської облради писала звернення, мене ніби почули, інші мости відремонтували, але один забули. Тож знову пишу до Агентства місцевих доріг Полтавщини. Вимагаю негайно повідомити про терміни ремонту і чи взагалі проводилася хоч якась оцінка технічного стану цього мосту, а якщо так, то які її висновки та які будуть наслідки?», — слушно запитує Ольга Усанова.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» зауважує, що тільки після скарг громадськості у Машівці взялися латати дороги. Як би влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком.

Дорожні служби Полтавщини забули відремонтувати міст між Чорнухами й Лубнами_1
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Нашестя великого євразійського павука фіксують у центральній частині України. Членистоногі дикі тварини розширили ореол своїх популяцій.
01 червня, 08:12
Книги
Літературні мандрівки для дітлахів поєднали із мистецькими заняттями. Підлітки та дошкільнята з користю проводять вільний від навчання час.
30 травня, 13:47
Кримінал
Перед судом постане організована злочинна група. Її учасники налагодили міжрегіональний наркотрафік метадону у східні області України.
30 травня, 06:01
Кримінал
Громадянин України свідомо та цілеспрямовано передавав відомості про розташування підрозділів ЗСУ куратору ФСБ. Тепер на злочинця чекає суд.
28 травня, 13:45
Полтава
Підлеглі Євгена Рогачова ухиляються від виконання своїх безпосередніх посадових обов'язків. Порушники почуваються себе наче риба у воді.
27 травня, 07:17
Історія
Вітчизняні дослідники провели розвідки на Опішнянському городищі та в околицях. Застосовано активний далекомір оптичного діапазону.
23 травня, 20:34