У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу

ПОЛТАВА
25 квітня, 12:32
У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу

Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.

Відповідні кадри своєї праці оприлюднила пресслужба Агентства місцевих доріг Полтавської області. Зазначається, що напередодні підрядники завершили аварійні роботи на мосту, яким пролягає автошлях від Гадяча до Миргорода.

Своєю чергою, мешканці Зубівки та прилеглих сіл скаржаться у соціальних мережах, що дорожнє полотно нагадує місячний пейзаж. За минулі місяці разом зі снігом зійшов і асфальт, який клали під час так званого «Великого будівництва крадівництва» ще за каденції Олега Синєгубова.

Чиновники заявили, що знають про незручності та проблеми селян, тому вже з наступного тижня обіцяють розпочати по всій Миргородській громаді ямковий ремонт. В Агентстві місцевих доріг Полтавщини уточнили, що «ремонт відбуватиметься лише на визначених громадою дорогах».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що на превеликий жаль, проблеми із дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.

У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу_1
Читайте також:
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54