У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу

ПОЛТАВА
25.04.2024, 12:32
У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу

Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.

Відповідні кадри своєї праці оприлюднила пресслужба Агентства місцевих доріг Полтавської області. Зазначається, що напередодні підрядники завершили аварійні роботи на мосту, яким пролягає автошлях від Гадяча до Миргорода.

Своєю чергою, мешканці Зубівки та прилеглих сіл скаржаться у соціальних мережах, що дорожнє полотно нагадує місячний пейзаж. За минулі місяці разом зі снігом зійшов і асфальт, який клали під час так званого «Великого будівництва крадівництва» ще за каденції Олега Синєгубова.

Чиновники заявили, що знають про незручності та проблеми селян, тому вже з наступного тижня обіцяють розпочати по всій Миргородській громаді ямковий ремонт. В Агентстві місцевих доріг Полтавщини уточнили, що «ремонт відбуватиметься лише на визначених громадою дорогах».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що на превеликий жаль, проблеми із дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.

У Миргородському районі відремонтували міст, але не дорогу_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Мешканців селищ Балабине, Кушугум і Малокатеринівка закликають утриматися від відвідин берегів Дніпра. Там тепер буде вкрай небезпечно.
12 травня, 08:25
Полтава
Для учнів було передбачено гаряче харчування і медичний супровід. Влаштовано підвезення автобусами до місця збору майбутніх захисників.
11 травня, 16:21
Кримінал
Житель Барської громади відсидить 9 років і 6 місяців за незаконну торгівлю небезпечними наркотичними засобами. Вирок суду набув чинності.
11 травня, 10:36
Кримінал
Група громадян України кількістю чотири особи у позазаконний спосіб видобували вапняк. Злочин київся не один місяць у Жмеринському районі.
07 травня, 08:27
Кримінал
Перед вітчизняною Фемідою постануть порушники чинного природоохоронного законодавства. Угруповання мило бурштин у заповідній зоні Полісся.
06 травня, 07:17
Війна
Московити прагнуть до 9 травня вийти за межі Донецької області. Такий наказ вони отримали від свого найвищого командування у Кремлі.
05 травня, 08:25