Дослідження: більшість сучасних росіян – нащадки чекістів і злочинців

ПОЛІТИКА
01.03.2023, 19:52
Дослідження: більшість сучасних росіян – нащадки чекістів і злочинців
Фото: 24 Канал

Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.

Такі результати щорічного симпозіуму, організованого Кафедрою соціальної філософії та філософії історії Московського державного університету, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Російські науковці поставили невтішний діагноз своєму суспільству, яке тільки-но пристосовується до нових викликів сучасності та глобальних змін, викликаних бажанням кремлівського бункерного щура загарбати Україну.

Як вдалося встановити за весь минулий рік, головним керунком рефлексій росіян є пошук винних всередині власного населення (так званої "п'ятої колони" – прим. ред.) і агресія на зовні (проти закордонних ворогів – прим. ред.).

Основною, але не єдиною, причиною згаданих явищ названо "поколінське безпам'ятство" більшості сучасних мешканців РФ, чиїх бабусь і дідусів, або прабабусь і прадідусів ніяк не торкнулися сталінські репресії.

«Постпам'ять про терор 1920-1940-х років збереглася у сім'ях чверті росіян (24%). Але серед них лише 10% знають подробиці життя та долі репресованих предків. Тоді як 14% – знають лише факт репресій, але не знають подробиць і не шукають про це жодної інформації. Майже третина (28%) росіян не знає точно, чи торкнулися репресії їхньої родини, проте наважитися дослідити власний родовід вони відмовляються з політичних мотивів, як склалися у країні. Водночас показово, що від 36% до 42% росіян є прямими нащадками чекістів, злодіїв і охоронців ГУЛАГу», – висновується у соціологічному дослідженні.

Відтак, цілком очевидно, чому між українцями (але теж не всіма, не маймо ілюзій – прим. ред.) та росіянами існує така ментально-психологічна прірва: для нас доба совєцької окупації з її Голодоморами та розстрілами, депортаціями – важлива віха, тоді як для них – уже далека і незнана історія, про яку не залишилося жодної згадки від старшого покоління.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.

Читайте також:
Політика
Згідно з замовним опитуванням Офісу президента - 55% українців негативно оцінюють діяльність «слуг урода».
07 червня, 18:15
Політика
Частка українців, які повністю схвалюють діяльність Зеленського, знизилась з 42% до 22%.
04 квітня, 16:05
Політика
Якщо уряд мудрий і дбає про розвиток як великих міст, так і сіл, — ситуація у країні буде стабільною. Але це не про Україну, звісно ж.
03 квітня, 20:20
Політика
А тепер питання - чому ж тоді звільняють Залужного, а не Єрмака?
06 березня, 16:32
Світ
Негативне ставлення московії серед громадян Японії послідовно б'є рекорди другий рік поспіль.
20 січня, 18:22
Економіка
Дані соціологічного дослідження суперечать рекордно низькому офіційному безробіттю, про яке звітує Державна служба зайнятості
18 січня, 16:35