Найбільше росіяни бояться зростання цін, – соцопитування

ПОЛІТИКА
11 лютого, 18:38
Найбільше росіяни бояться зростання цін, – соцопитування
Фото: Google

У 2023 році населення РФ лякаються хвороб, втрати доходу або зіткнутися з високою інфляцією, але поки не української помсти.

Такі результати опитування, проведеного торік наприкінці грудня експертами Національного агентства фінансових досліджень, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити, нічого не бояться лише 8% росіян, а переважна більшість жителів ресурсної федерації московії пов'язують із цим роком хоч якісь страхи та певні побоювання.

Особливо сильно піддані кремлівського бункерного щура бояться захворіти на якесь важке захворювання (27%), втратити свої доходи (27%) та збільшити витрати через викликане інфляцією зростання цін (29%).

Побоювання зростання витрат найбільш властива чоловікам (35% проти 24% жінок), людям віком від 35 до 44 років (39%) і респондентам із вищою освітою (38%).

Водночас вимушені стверджувати, що московити досі не лякаються і не бояться ні українців, ні нашої люті з помстою за розпалену геноцидну війну (але це поки що – прим. ред.).

Цілком очевидно, що поки у переліку страхів росіян не з'явиться Україна та особливо наше військо, не з'явиться на Московії й масового бажання закінчити війну й вийти на протести з метою знести кривавого царя.

Певно що понад 100-тисячні втрати російських окупаційних військ на полі бою все ще непомітні пересічним жителям РФ, а тому рівень демотивації зазомбованого пропагандою населення лишається слабким; вони все ще воліють нас знищити.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки Білорусі, але шило у мішку не приховати.

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
29 травня, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56