Найбільше росіяни бояться зростання цін, – соцопитування

ПОЛІТИКА
11.02.2023, 18:38
Найбільше росіяни бояться зростання цін, – соцопитування
Фото: Google

У 2023 році населення РФ лякаються хвороб, втрати доходу або зіткнутися з високою інфляцією, але поки не української помсти.

Такі результати опитування, проведеного торік наприкінці грудня експертами Національного агентства фінансових досліджень, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити, нічого не бояться лише 8% росіян, а переважна більшість жителів ресурсної федерації московії пов'язують із цим роком хоч якісь страхи та певні побоювання.

Особливо сильно піддані кремлівського бункерного щура бояться захворіти на якесь важке захворювання (27%), втратити свої доходи (27%) та збільшити витрати через викликане інфляцією зростання цін (29%).

Побоювання зростання витрат найбільш властива чоловікам (35% проти 24% жінок), людям віком від 35 до 44 років (39%) і респондентам із вищою освітою (38%).

Водночас вимушені стверджувати, що московити досі не лякаються і не бояться ні українців, ні нашої люті з помстою за розпалену геноцидну війну (але це поки що – прим. ред.).

Цілком очевидно, що поки у переліку страхів росіян не з'явиться Україна та особливо наше військо, не з'явиться на Московії й масового бажання закінчити війну й вийти на протести з метою знести кривавого царя.

Певно що понад 100-тисячні втрати російських окупаційних військ на полі бою все ще непомітні пересічним жителям РФ, а тому рівень демотивації зазомбованого пропагандою населення лишається слабким; вони все ще воліють нас знищити.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки Білорусі, але шило у мішку не приховати.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05
Війна
путінські олігархи продовжують відмовлятися від громадянства московії
08 лютого, 15:11
Війна
Лише третина росіян готова розділити моральну відповідальність за вбивства мирних українців.
07 лютого, 16:34
Війна
Схиблений на відновленні СССР кремлівський бункерний дід має цілковиту підтримку росіян. «Глибинний народ» хоче впокорення України.
06 лютого, 08:04