Дослухайтесь: коли б ото не копита квадриги апокаліпсису

Опінії
29 червня, 16:38
Дослухайтесь: коли б ото не копита квадриги апокаліпсису

Ні слів, ні голосу. Ненависть.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Висловлюємо щиру вдячність канцлерові Австрії, пану Карлу Нехаммеру за недвозначний, ба – фактично прозорий! натяк на війну в Україні. Пан, скрупульозно перевіривши світлини зруйнованого в неділю «високоточною» ракетою Х-101 будинку в Шевченківському районі Києва на фейковість, зауважив: «Жорстокі ракетні обстріли мирних жителів нестерпні. Я не розумію, як можна вчиняти такі злочини. Кровопролиття має нарешті припинитися».

Коли ви вже, милосердні наші, визнаєте, що кровопролиття при-пи-ня-ють! Самоплив прирікає пацієнта на припинення буття.

Невже на 126 день рашистської агресії, після Бучі й Маріуполя людині при глузді треба доводити, що метою кремлівського покидька є не лише програма мінімум – знищення ненависного йому народу України, а й бикування над світом?! Що кровопролиття не припиниться? Чи канцлерів змалечку готують не бачити очевидного?  

Пацифісти усіх мастей аплодують «безпрецедентним» санкціям об'єднаного Рамштайну:  компанія Thales e-Security, яка забезпечує безпеку банківських систем, пішла з рф; з понеділка рф «без оголошення» впала у дефолт; застосоване ембарго на золото кооперативу «Озеро» і віолончель Ролдугіна… Таке, що ще день-два, і просвітлені маси руського міра посунуть на штурм щурячого бункера, нарешті «воспрянув ото сна». Бла-бла-бла. 

А ще нескінчені суди таки доконали Юру Шатунова, і нема П'єра Нарциса. Телеграм на вухах: що ж тепер буде з бєлими розамі і шоколадним зайцем?! Яка війна?! «Кієв бамбят с Полтави».

А у нас перед очима телевізійний репортаж з передової: наш боєць зі смертельною втомою в очах ділиться гіркою арифметикою – на один наш, зекономлений вчора, снаряд прилітає двадцять. І не може пояснити як це – коли тебе накривають системою залпового вогню…      
Наступний абзац радимо оминути людям з неврівноваженою психікою. Бо ми його набираємо, а нас тіпає.

Атож. Ви, колеги, теж бачите чотирьох вершників на Сувалківському коридорі від білоруського Гродно до рашистського Кенігсбергу через натівську Литву? Чи хтось ще розмірковує про йод як засіб порятунку від тактичного ядерного удару? Але планеті все одно, від якого удару гинути – тактичного чи стратегічного. По всьому – світовим лідерам також. Ми – не на краю прірви, ми вже у фазі вільного польоту.
О-о, заревіло. Так, це вже третя чи четверта сьогодні повітряна тривога? Десь гримнуло у Полтаві. Двічі.

У Кременчуку палає ТРЦ «Амстор». Після влучання допотопної Х-22 із завалів дістають тіла кременчужан. Пан Нехаммер готується перевірити відео наслідків ракетної атаки звіра на фейковість.  
Мали б змогу, сказали б цьому канцлеру, що мордорська сволота прекрасно знає про «високоточність» своїх совкових іржавих раритетів – плюс-мінус п'ять квадратних кілометрів. 

Ні слів, ні голосу. Ненависть.
 

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34