Друг України сенатор МакКоннелл залишає велику політику

СВІТ
04 березня, 06:09
Друг України сенатор МакКоннелл залишає велику політику
Фото: Twitter

Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.

Про це Мітчелл Макконнелл-молодший повідомив на своїй офіційній, публічній Twitter-сторінці, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що сенатор вирішив піти у відставку після президентських виборів у листопаді поточного року.

Водночас Макконнелл пообіцяв продовжити активну політичну діяльність до кінця свого строку перебування на посаді. За його словами, не можна дозволити маргіналам (ідеться про трампістів — прим. ред.) запанувати в американській політиці.

«У мене все ще достатньо палива у баку, щоби повністю розчарувати моїх критиків. І я маю намір зробити це з усім ентузіазмом, до якого вони звикли. Я не піду не грюкнувши дверима», — попередив сенатор.

Пан Макконнелл розпочав свою кар'єру у Конґресі США ще за президентства Рональда Рейґана, а в 2007 році став лідером республіканців у Сенаті. Він обіймав посаду партійного керманича найдовше в історії країни.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що сенатор МакКоннелл постійно виступає за надання Україні всебічної допомоги (військової та фінансової). Для нього РФ і КНР — «вісь зла», яку слід знищити.

Читайте також:
Політика
Центральний комітет Демократичної партії дав вказівку, — товариші заметушилися. Першим відкрито проти Джозефа Байдена виступив Джордж Клуні.
16 липня, 07:18
Політика
Президент США заявив, що нікуди не піде.
05 липня, 18:05
Політика
Байден після дебатів не захотів особисто відповідати, чи повинен він відмовитися від участі у виборах
28 червня, 18:36
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
28 травня, 17:50
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42