«Другий після Сталіна»: населення РФ позбавили майбутнього

ВІЙНА
30 серпня, 19:36
«Другий після Сталіна»: населення РФ позбавили майбутнього
Фото: Bild

Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.

Такі приголомшливі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням не результати нещодавно проведеного соціологічного опитування компанією "Левада-Центр".

З'ясувалося, що у чинного ватажка російського державного утворення популярність поступається тільки Іосіфу Сталіну: 47% жителів РФ із повагою ставляться до совєцького диктатора, 7% – із захопленням.

Фактично, вищенаведені цифри свідчать про неймовірний рівень радикалізації та зомбування росіян, адже у 2016 році лише 8% із них були згодні назвати Сталіна "великим лідером".

Слід розуміти, що опитані представниками "Левада-Центр" мешканці ресурсної федерації московії могли як дати правдиву відповідь, так свідомо збрехати, бо воліють залишатися аполітичними навіть тоді, коли світ рухається до глобального конфлікту.

У цілому ж сталінські принципи збігаються із "цінностями" теперішнього російського режиму, зокрема, – необмежена влада у руках купки бандитів і вбивць, відсутність моральних мук, марення "величчю Росії".

Природно, що Путін посідає другу сходинку популярності, адже саме за його правління вождь СССР став "нормою" на тлі російської окупації кількох регіонів України, а пропаганда "побєдобєсія" замістила колективну пам'ять про репресії, Голодомор, терор і ГУЛАГ.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", поблизу естонського кордону у Псковській області росіяни встановили пам'ятник вусатому узурпатору Сталіну.

Читайте також:
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
вчора, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10
Політика
На думку юдеїв-антисіоністів, антисемітизм є «киснем для Ізраїлю». Цей «кисень» використав для появи єврейської держави теоретик сіонізму.
07 листопада, 13:26