«Другий після Сталіна»: населення РФ позбавили майбутнього

ВІЙНА
30.08.2023, 19:36
«Другий після Сталіна»: населення РФ позбавили майбутнього
Фото: Bild

Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.

Такі приголомшливі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням не результати нещодавно проведеного соціологічного опитування компанією "Левада-Центр".

З'ясувалося, що у чинного ватажка російського державного утворення популярність поступається тільки Іосіфу Сталіну: 47% жителів РФ із повагою ставляться до совєцького диктатора, 7% – із захопленням.

Фактично, вищенаведені цифри свідчать про неймовірний рівень радикалізації та зомбування росіян, адже у 2016 році лише 8% із них були згодні назвати Сталіна "великим лідером".

Слід розуміти, що опитані представниками "Левада-Центр" мешканці ресурсної федерації московії могли як дати правдиву відповідь, так свідомо збрехати, бо воліють залишатися аполітичними навіть тоді, коли світ рухається до глобального конфлікту.

У цілому ж сталінські принципи збігаються із "цінностями" теперішнього російського режиму, зокрема, – необмежена влада у руках купки бандитів і вбивць, відсутність моральних мук, марення "величчю Росії".

Природно, що Путін посідає другу сходинку популярності, адже саме за його правління вождь СССР став "нормою" на тлі російської окупації кількох регіонів України, а пропаганда "побєдобєсія" замістила колективну пам'ять про репресії, Голодомор, терор і ГУЛАГ.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", поблизу естонського кордону у Псковській області росіяни встановили пам'ятник вусатому узурпатору Сталіну.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
15 липня, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55