Кремль наказав скликати з'їзд ручних лідерів фіно-угорських народів

СВІТ
03 серпня, 17:56
Кремль наказав скликати з'їзд ручних лідерів фіно-угорських народів

У зв'язку з активізацією національно-визвольних рухів поневолених Москвою народів, російський режим вдається до типової для себе поведінки.

Так, нещодавно у столиці окупованої Удмуртії відбувся черговий З'їзд підконтрольної Кремлю Асоціації фіно-угорських народів, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Suur-Suomi Sotilaat".

Під час урочистого відкриття заходу очільник вказаної громадської організації "мордвин" Пьотр Тултаєв (із походження мокша, але цурається свого коріння – прим. ред.) вітав російську агресію проти України та шкодував про малу кількість створених національних добровольчих батальйонів із фіно-угрів.

«У передчутті швидкої смерті Росії, Кремль наказав скликати З'їзд цілком ручних представників поневолених фіно-угорських народів. Ця подія показала, що справжніх національних лідерів немає, а є верховоди-геронтократи, котрі прислужують Москві за 30 срібняків. Адже ні мокша Тултаєв, ні удмуртка Ішматова, ні інші присутні в Іжкарі особи давно не представляють інтересів народів, до яких належать кровно. Їхній дух це русскій мір".

Певно, через це національно-свідома молодь гуртується через мережу довкола власних діаспор, тримаючи руку на пульсі скорого розвалу РФ. Згадали діди з АФУН і горезвісну "спецоперацію", і можливе набуття суверенітету національних республік, і ненависних США з Фінляндією, які нібито воліють допомогти повалити російський режим. Забули лише про шалену демографічну кризу, справжній етноцид своїх народів, принесених у жертву Москві», – прокоментував ситуацію учасник Карельського національного руху Арттурі Анккалайнен.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що добровольці з Фінляндії також гинуть за волю і державність України проти російських загарбників.

Читайте також:
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
08:23
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
07 грудня, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54