Кремль наказав скликати з'їзд ручних лідерів фіно-угорських народів

СВІТ
03.08.2023, 17:56
Кремль наказав скликати з'їзд ручних лідерів фіно-угорських народів

У зв'язку з активізацією національно-визвольних рухів поневолених Москвою народів, російський режим вдається до типової для себе поведінки.

Так, нещодавно у столиці окупованої Удмуртії відбувся черговий З'їзд підконтрольної Кремлю Асоціації фіно-угорських народів, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Suur-Suomi Sotilaat".

Під час урочистого відкриття заходу очільник вказаної громадської організації "мордвин" Пьотр Тултаєв (із походження мокша, але цурається свого коріння – прим. ред.) вітав російську агресію проти України та шкодував про малу кількість створених національних добровольчих батальйонів із фіно-угрів.

«У передчутті швидкої смерті Росії, Кремль наказав скликати З'їзд цілком ручних представників поневолених фіно-угорських народів. Ця подія показала, що справжніх національних лідерів немає, а є верховоди-геронтократи, котрі прислужують Москві за 30 срібняків. Адже ні мокша Тултаєв, ні удмуртка Ішматова, ні інші присутні в Іжкарі особи давно не представляють інтересів народів, до яких належать кровно. Їхній дух це русскій мір".

Певно, через це національно-свідома молодь гуртується через мережу довкола власних діаспор, тримаючи руку на пульсі скорого розвалу РФ. Згадали діди з АФУН і горезвісну "спецоперацію", і можливе набуття суверенітету національних республік, і ненависних США з Фінляндією, які нібито воліють допомогти повалити російський режим. Забули лише про шалену демографічну кризу, справжній етноцид своїх народів, принесених у жертву Москві», – прокоментував ситуацію учасник Карельського національного руху Арттурі Анккалайнен.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що добровольці з Фінляндії також гинуть за волю і державність України проти російських загарбників.

Читайте також:
Світ
Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.
12:35
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25