Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді

КРИМІНАЛ
16 листопада, 08:45
Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді

Вона переховується від слідства.

Влітку ДБР затримало колишнього нардепа-регіонала Григорія Дашутіна, компанія якого з 2014-го року забезпечувала продукцією військово-промисловий комплекс рф та продовжила постачання після 24 лютого.

Екснардеп Ігор Мосійчук оприлюднив матеріали справи, які вказують, що діяв Дашутін, зокрема, руками своєї доньки Вікторії, яка з 2019-го року є дружиною свіжопризначеного в.о міністра.

На фото, власне, Вікторія з чоловіком Матвієм Бідним та батьком Григорієм Дашутіним.

Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_1Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_2Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_3

Свою політичну кар‘єру Матвій Бідний починав помічником тоді ще народного депутата Андрія Портнова. Згодом зробив перерву від політики на спорт, а після побудував стрімку кар‘єру в міністерстві.

«Останній Бастіон» нагадує, що родина заступника міністра молоді та спорту України Матвія Бідного працювала на забезпечення російського військово-промислового комплексу (ВПК) навіть після початку повномасштабної війни.

Але цей факт не завадив Шмигалю призначити Бідного  в.о. міністра молоді та спорту України.

Бідний і Дашутін

Вліткуу ДБР затримало екснардепа від «Партії регіонів», бізнесмена Григорія Дашутіна за постачання товарів російським військовим компаніям.

95% виробленої в Україні продукції відправляли агресору.

Дашутін входив до складу фракцій Соцпартії, ПППУ, «Воля народу», «Трудова Україна» тощо. Кілька років тому займатись публічною політикою він припинив. Замість того продовжив підтримувати росію своєю продукцією. При тому і від влади пан Дашутін далеко не пішов. Його зять Матвій Бідний став заступником міністра.

Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_4
Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_6

Правоохоронці встановили, що промислово-інноваційна група компаній родини колишнього народного депутата Дашутіна з 2014 року забезпечувала держпідприємства рф високоефективними вузлами, агрегатами, деталями пневматичного обладнання. Компресори й компресорні установки є комплектуючими частинами, що використовуються у складі бойових залізничних ракетних комплексів 15П961 «Молодець», які перебувають на бойовому чергуванні у складі ракетних військ стратегічного призначення у російській федерації.

Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_8Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_9Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_10Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_11Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_12

Крім того, використовуються у складі спеціальних броньованих потягів, які призначені для ведення інженерної розвідки залізничних маршрутів, розмінування, бойової охорони та супроводження військових ешелонів рф.

У Дашутіна є дочка Вікторія. Вона є дружиною Матвія Бідного, а також "секретом" його багатства. В деклараціях саме на неї оформлено численне майно родини заступника міністра (йдеться про нерухомість на мільйони гривень, зокрема і в Ялті).

Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_13
Дружина в.о. міністра молоді та спорту Матвія Бідного підозрюється у державній зраді_15

Родинні зв’язки заступника міністра з тими, хто працював на російську армію, вже викликають запитання.

Але у випадку Бідного йдеться і про фінансову залежність від тих, хто заробляв гроші, озброюючи агресора.

Чому в ситуації, коли Україна вимагає вводити санкції зокрема проти родичів російських олігархів родич зрадника продовжує працювати в уряді?

Чи проводилось внутрішнє розслідування щодо можливих зв’язків Бідного з росією? Хто буде відповідати в тому випадку, якщо в.о. міністра виявиться російським агентом?

Російська агентура досі сидить у владних кабінетах, а СБУ відкрила кримінальну справу на Ірину Фаріон, яка захищає українську мову.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
28 листопада, 14:25