Дугін і Прігожин як дзеркало відсутності майбутнього у Росії

ПОЛІТИКА
20 серпня, 21:38
Дугін і Прігожин як дзеркало відсутності майбутнього у Росії
Фото: Google

Історія з космічним апаратом "Луна-25" дуже ілюстративна щодо ресурсної федерації московії в цілому, бо демонструє повний занепад.

Мало хто звертає увагу, що ця програма стартувала аж у 1997 році. Лише у 2023 році вони запустили свою болванку і вона розбилась, завершивши програму довжиною у 26 років.

Росія-Московія століттями намагається демонструвати, що вона – "велика держава" і здатна конкурувати з великими державами у всіх сферах. Однак Росія може писати вустами Дугіна та Проханова фентезі-філософію про археофутуризм і будувати нову "імперію сенсів" із "містами-дирижаблями".

Головна ж проблема в тому, що це все натикається на реальність відсутності ресурсів: наукових, технологічних, фінансових... Навіть відсутність ресурсу ідей, тому то Дугін вже два десятиліття тягає в ефір застарілі ідеї західноєвропейських (іронія) маргіналів початку XX століття.

Російська державна пропаганда може тільки паразитувати на тих таки західних "культурних війнах". Як наслідок – з'являються всілякі Прігожини...

Однак, коли справа доходить до місячної програми, то тут реальність не обдуриш.

Місячна програма РФ зустрілася з поверхнею Місяця як і будь-яка відірвана від реалій ідеологія зустрічається з тою таки реальністю. У таких випадках, як ми побачили, відбувається позаштатна ситуація для химерної ідеології, час якої минув.

Автор : Владислав Притула
Читайте також:
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01 грудня, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30 листопада, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Спорт
Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.
17 листопада, 21:41
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42