Ефективної держави без змінності влади не існує, — політтехнолог Гайдай

ПОЛІТИКА
08 січня, 11:36
Ефективної держави без змінності влади не існує, — політтехнолог Гайдай
Фото: Facebook

Узурпація влади на десятиліття призводить до соціальних та економічних катастроф, яскравий тому приклад: події у Білорусі та Казахстані.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише відомий вітчизняний політтехнолог Сергій Гайдай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, Україні вдавалося зберігати у недосконалій політичній системі позитивну традицію зміни влади шляхом яких-не-яких виборів, котрі чергувалися з Майданами.

«Аналіз подій і в Білорусі, а тепер і Казахстані призводить до висновків про найважливіше — ефективної держави без змінності влади не існує. Але у сучасному світі потрібно не тільки скорочувати терміни правління для тих, кого ми вибираємо, наймаємо керувати державою, а й запроваджувати алгоритм швидкої зміни влади без потрясінь у разі втрати нею довіри більшості населення. Розмови про те, що "забракло часу" — повна нісенітниця. Кожному новому державному менеджменту зміни на краще потрібно робити швидко. Я б сказав, навіть дуже швидко: зосереджуватися на найважливішому, залишаючи наступникам подальший розвиток», — стверджує Сергій Гайдай.

Також політтехнолог звернувся до Володимира Зеленського, настійливо порадивши "гаранту" не повторювати помилки сусідів і не висувати своєї кандидатури на наступних президентських перегонах.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", коли ворог у наших воріт, можновладці один поперед одного витискають з України все, що можна, лишаючи її народ ні з чим.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Опінії
Якщо адміністрація демократа Джо Байдена обмежиться виключно обіцяним ленд-лізом, то зазнає поразки у політичному двобої з республіканцями.
04 лютого, 09:26
Світ
Верховний суд США скасував президентський указ Джозефа Байдена про обов'язкову антикоронавірусну вакцинацію громадян.
14 січня, 11:57
Світ
Демократія у США перестала бути усталеною цінністю, без негайних дій може розпочатися громадянський конфлікт.
10 січня, 07:59
Світ
Ліві сили впевнено здобувають перемогу на цьогорічних парламентських виборах у Німеччині.
27.09.2021, 13:22
Світ
Приведення у виконання найвищої міри покарання на федеральному рівні у всіх 50 американських штатах тимчасово заборонено.
03.07.2021, 10:12
Новини
Попри два Майдани та війну з російським аґресором, в Україні й досі існує патерналістське суспільство з майже феодальним мисленням.
23.06.2021, 14:00