Екоактивісти спалили дереворубам техніку

05 квітня, 10:37
Екоактивісти спалили дереворубам техніку

Радикальні природоохоронці Фінляндії, втомившися від бездіяльності поліції та місцевої влади, взялися самотужки боротися з "лісовою мафією".

Днями у столичному регіоні Гельсінкі приватному підприємцю-дереворубу знищили техніку, про це з місця події передає видання "Maaseudun Tulevaisuus".

55-річного Янне Ольденбурґа, який понад чверть століття працює у лісовій галузі Фінляндії, екоактивісти запідозрили у незаконній вирубці предковічних дерев.

«Мене звинувачують у заподіянні шкоди клімату. Нібито моя діяльність призвела до глобального потепління, бо я зрубав дерева, які перебувають під охороною держави. Це маніпуляції! У нас є всі необхідні документи. Лише за 2 останні роки невідомі радикали неодноразово нападали на моїх робітників, закидуючи їх сміттям і яйцями, а також псуючи дорогу техніку у різних місцях: у Піркколі, Вантаа, Гельсінкі. Але ми це пережили й продовжимо далі робити свою справу», — коментує ситуацію Янне Ольденбурґ.

Водночас чоловік розуміє, що вирубка довколишніх, а особливо предковічних, лісів дратує суспільство, але санкції на це він отримує від уряду Фінляндії, для якого лісозаготівля — важлива експортна стаття бюджету.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у тій таки Фінляндії підприємливі ділки зазіхнули на ліс, яким подорожував укладач народного епосу "Калевала" Еліяс Льоннрот.

Читайте також:
На території військового музею міста Міккелі, що в центральній Фінляндії, невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму.
07.08.2020, 11:39
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29.07.2020, 14:00
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29.06.2020, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11.06.2020, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21.05.2020, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13.05.2020, 08:53