Ексчлен наглядової ради «Центренерго» привласнив службове авто

КРИМІНАЛ
30.10.2023, 17:09
Ексчлен наглядової ради «Центренерго» привласнив службове авто
Фото: Google

Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.

Такі відомості оприлюднило видання «368.media» із посиланням на отримані матеріали провадження за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України. Ім'я та прізвище правопорушника не уточнюються в інтересах слідства.

Як з'ясувалося, торік у серпні член наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Центренерго» звернувся з заявою про забезпечення його службовим автотранспортом із наданням дозволу на кермування. Наказом №700, при підписі директора Зміївської теплової електричної станції ПАТ «Центренерго», за чоловіком був закріплений легковик Toyota Camry.

Під час досудового слідства встановлено, що вже у вересні 2022-го обидві згадані посадові особи уклали договір про повну матеріальну відповідальність та Акт прийняття-передання автівки. Однак вже цьогоріч у серпні рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ «Центренерго» припинено повноваження голови та членів наглядової ради компанії у повному складі.

Відтак будь-які договірні відносини щодо вказаного легковика втратили свою силу. Але, попри неодноразові вимоги уповноважених осіб ПАТ «Центренерго» до вже колишнього члена наглядової ради про повернення службового автотранспорту, фігурант відмовився добровільно повернути Toyota Camry.

Враховуючи всі обставини та факт безпідставного користування чужим майном, що спричиняє державній компанії матеріальну шкоду, у ситуацію втрутилися правоохоронці. Станом на тепер на автівку накладено арешт, місцеперебування правопорушника невідоме.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23.11.2023, 12:14
Кримінал
На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.
02.11.2023, 11:06
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19.06.2023, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15.06.2023, 18:46
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08.06.2023, 18:24