Ексчлен наглядової ради «Центренерго» привласнив службове авто

КРИМІНАЛ
30.10.2023, 17:09
Ексчлен наглядової ради «Центренерго» привласнив службове авто
Фото: Google

Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.

Такі відомості оприлюднило видання «368.media» із посиланням на отримані матеріали провадження за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України. Ім'я та прізвище правопорушника не уточнюються в інтересах слідства.

Як з'ясувалося, торік у серпні член наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Центренерго» звернувся з заявою про забезпечення його службовим автотранспортом із наданням дозволу на кермування. Наказом №700, при підписі директора Зміївської теплової електричної станції ПАТ «Центренерго», за чоловіком був закріплений легковик Toyota Camry.

Під час досудового слідства встановлено, що вже у вересні 2022-го обидві згадані посадові особи уклали договір про повну матеріальну відповідальність та Акт прийняття-передання автівки. Однак вже цьогоріч у серпні рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ «Центренерго» припинено повноваження голови та членів наглядової ради компанії у повному складі.

Відтак будь-які договірні відносини щодо вказаного легковика втратили свою силу. Але, попри неодноразові вимоги уповноважених осіб ПАТ «Центренерго» до вже колишнього члена наглядової ради про повернення службового автотранспорту, фігурант відмовився добровільно повернути Toyota Camry.

Враховуючи всі обставини та факт безпідставного користування чужим майном, що спричиняє державній компанії матеріальну шкоду, у ситуацію втрутилися правоохоронці. Станом на тепер на автівку накладено арешт, місцеперебування правопорушника невідоме.

Читайте також:
Політика
Лише на дві сумочки Dior Ільницька витратила понад пів мільйона гривень
18 червня, 18:45
Світ
Шпигунство, хакерство та переслідування. Саме такі дії вчиняла глобальна сіоністська агентура проти інакодумців у чорних мантіях у Ґаазі.
30 травня, 12:31
Війна
Декілька місяців тому власник орбітальних супутників заборонив Силам оборони України переглядати терени РФ. Ворогу навпаки все дозволено.
27 травня, 19:27
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32