Ексдиректор ізраїльської розвідки розкрив кривавий план окупації Палестини

СВІТ
27 травня, 12:34
Ексдиректор ізраїльської розвідки розкрив кривавий план окупації Палестини

Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.

Таку думку у розмові із журналістами суспільного мовника Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu висловив колишній керівник військової розвідки ЦАХАЛ, бригадний генерал у відставці Дов Тамарі. Він звинувачує своїх армійських колег у свідомому терорі та вбивствах.

Зі слів ексрозвідника, влада Ізраїлю від самого початку заснування єврейської держави не збиралася обмежуватися міжнародно визнаними кордонами, затвердженими на засіданні Генеральної Асамблеї ООН 1948 року. Вже у 1950-му сіоністи виробили стратегію захоплення нових теренів і вигнання арабів.

«Мушу визнати, що лідером цієї експансії був ЦАХАЛ. Я переглянув військові документи, і з них чітко випливає, що вже 1950 року наш генеральний штаб і вище командування говорили — «необхідно не обмежуватися кордонами, підписаними у 1948-1949 роках, а натомість необхідно розширюватися». Вони це виправдовували обороною. Саме стратегія армії заклала підривну культуру — державну систему окупації Палестини.

Вона безперервно прагне використати будь-яку можливість для реалізації ідей розширення. Пропагандистський наратив Ізраїля, який був прийнятий у світі до подій 7 жовтня 2023 року, цього разу програв. Ми бачимо, що палестинський/арабський/мусульманський наратив більш прийнятний у сучасному світі, ніж ізраїльський. Це вже доконаний факт», — переконаний Дов Тамарі.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.

Читайте також:
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
вчора, 11:47
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27