Європейська бюрократія проти США та Ізраїлю. Що відбувається?

ПОЛІТИКА
26 травня, 07:59
Європейська бюрократія проти США та Ізраїлю. Що відбувається?
Фото: Kavkaz Center

Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.

Свідченням цього слугує спроба режиму Біньяміна Нетаньягу залякати й пригрозити смертю прокурору Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Видання Neue Zürcher Zeitung Deutschland заявило, що оголошення Карімом Ханом ордерів на арешт демократично обраних урядовців викликає обурення за межами Ізраїлю.

Те, що зараз відбувається у світі, насамперед на Заході, можна назвати процесом десакралізації «єврейської винятковості», яка довгі роки забезпечувала цій етнічній групі привілейоване становище «над законом». Небачені досі звірства у Ґазі перевершують нацистські.

Надзвичайні за своєю жахливістю злодіяння, вчинені Ізраїлем на Святій Землі проти палестинців, не тільки шокували людство, а й поставили під загрозу саме існування політичного проєкту Герцля, Ротшильдів, Бен-Гуріона. Для Тель-Авіва подібна реакція у світі також стала повною несподіванкою.

Панівні на Заході клани сіоністів та їхні покровителі в особі сектантів-єванґелістів зі США були настільки впевнені у міцності своїх позицій, що не вважали за потрібне закамуфлювати масову бійню. Щобільше, впевненість у тому, що світ мовчки проковтне криваву пігулку і, як завжди, обмежиться черговою заклопотаністю (як щодо України), настільки міцно утвердилася у головах сіоністської клоаки, що вони не тільки не приховували своїх жахливих злодіянь, а навпаки — всіляко їх оприлюднили та рекламували.

Десятиліття безкарності переконали Ізраїль та його спільників на Заході у тому, що позамежна кривавість лиходійства і терору паралізує страхом світ і ставить людство у відведене для нього... стійло. Проте все сталося зовсім навпаки: по кількох місяців шоку світ почав рухатися, а двигуном повстання проти сіоністської диктатури на Заході стали зовсім не мусульмани, а інтелектуальна еліта західних наукових центрів та університетів.

Відтак глобальний проєкт світового порядку під владою західного домінування стрімко руйнується. Усвідомлення навислої небезпеки змусило деякі елітні ліберальні угруповання, насамперед європейські, скоригувати політику, щоб уникнути повного краху.

За умов фактичного знищення всієї системи міжнародних відносин та права було обрано рятівний, як їм здається, варіант реанімації проєкту ліберально-демократичного панування. На роль головного «реаніматора» обрано Міжнародний кримінальний суд у Гаазі (далі — МКС), спадкоємець Нюрнберзького суду країн-переможців у Другій світовій війні.

Європейська бюрократія запустила механізм «відновлення справедливості» під головним гаслом — усі рівні перед законом. Було зроблено запит прокурора МКС Каріма Хана на видачу ордера задля арешту ватажків Ізраїлю (Біньяміна Нетаньягу і Йоава Ґалланта) та ХАМАСу.

Голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що «мандат МКС як незалежної міжнародної установи полягає у переслідуванні найтяжчих злочинів на підставі міжнародного права». Допоміжним інструментом «реанімації» status quo, за задумом ідеологів порятунку західного домінування, може стати ООН, яка давно перетворилася на безглузді збори балакунів, які нічого не вирішують.

Сюди ж треба віднести й процес визнання низкою країн Європи Палестинської держави, який ініціювали Іспанія, Норвеґія та Ірландія. Однак такий підхід не влаштував Америку — головного спонсора та покровителя Ізраїлю, прямого співучасника кривавого терору на теренах Ґази.

У Вашинґтоні розсудили, що слідом за Ізраїлем може настати черга США, чиї криваві гріхи (перш за все в Іраці та Афґаністані) нічим не поступаються побратимам у Тель-Авіві. Звідси й відкриті погрози на адресу МКС із боку адміністрації президента Джозефа Байдена.

Білий дім Державний департамент та керівники обох палат Конґресу пообіцяли жорсткі санкції, якщо не буде скасовано ордери на арешт ватажків Ізраїлю. Ентоні Блінкен пригрозив не лише МКС, а й усьому людству, заявивши в розмові з директором Американсько-арабської торгової палати Білалом Хаммудом, що «якщо з'явиться вільна Палестинська держава і вона буде визнана, то світу не уникнути глобального голоду».

Тим часом Нетаньягу вже виступив із відкритою погрозою на адресу прокурора Каріма Хана. Він заявив, що може відвідати будь-яку країну, а ось йому, Хану, «треба бути обережним», натякаючи на скоєння ймовірного вбивства прокурора.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду Нетаньягу.

Читайте також:
Політика
Вітчизняний нахилянт ухилянтів днями відвідав Берлін. Попри теплу зустріч у канцлера і депутатів, деякі ЗМІ критично оцінили цей Зе-вояж.
14 червня, 13:47
Війна
І невдовзі може програти війну безпосередньо на полі бою. Адже кількість наших захисників не збільшується, а зменшується щодня.
12 червня, 13:45
Світ
Забуті 40 років тому загони хунвейбінів знову при справі. Але нині замість шкірянок і палиць вони вдягнені у дорогі смокінги та мають iPad.
09 червня, 19:58
Війна
Mirage 2000-5 належить до винищувачів 4+ покоління, але це випадок, коли саме озброєння літака вирішує все.
07 червня, 11:42
Світ
Диктатор Сі Цзіньпін підпорядкував прошарок інтелігенції КНР Комуністичній партії. Інакодумців карають як за часів Мао Цзедуна.
06 червня, 19:24
Позиція
10 % збільшення видобутку АТ «Укргазвидобування» - це піар команди Чернишова для отримання міністерських крісел.
03 червня, 09:10