Ізраїль однозначно програє війну — ексзаступник директора МОССАД

СВІТ
23 травня, 19:24
Ізраїль однозначно програє війну — ексзаступник директора МОССАД
Фото: Kavkaz Center

Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.

Таку невтішну для Ізраїля думку висловив колишній заступник очільника угруповання МОССАД Рам Бен-Барак. Досвідчений спецпризначенець вважає, що агресія проти Палестини підводить риску під єврейською державністю на Святій Землі.

Зі слів Бен-Барака, «Ізраїль однозначно програє війну у Ґазі». Відверто кажучи, чинний режим у Тель-Авіві наслідує найогидніші практики своїх ідейних попередників — московитських більшовиків та німецьких нацистів.

«Ця війна не має чіткої мети, і очевидно, що ми її однозначно програємо. Наші війська були змушені повернутися до бойових дій у тих же районах, де вони вже воювали, втрачаючи все більше солдатів. Також Ізраїль програє і на міжнародній арені, відносини зі США погіршуються, а економіка руйнується. Покажіть мені хоч одну галузь, де ми досягли успіху? Немає такого», — нарікає ексзаступник директора МОССАД.

Своєю чергою, слід зауважити, що адміністрація президента Джозефа Байдена вважає нинішню стратегію Ізраїлю «не вартою витрат», особливо у плані людських життів та руйнувань. Стратегія ж Сатаньягу не здатна досягти мети та підриває ширші плани союзників у близькосхідному регіоні.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам про те, що корпорація «Meta» Марка Цукерберґа допомагає коїти геноцид палестинців. Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу.

Читайте також:
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23