Ексдиректору «Human Rights Watch» відмовили у посаді в Гарварді

ПОЛІТИКА
12 січня, 20:55
Ексдиректору «Human Rights Watch» відмовили у посаді в Гарварді

Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.

Такі відомості з коридорів Гарварду повідомили журналісти місцевого незалежного видання "Nexstar Media", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що колишньому керівнику міжнародної правозахисної організації "Human Rights Watch" єврейського походження відмовили у посаді (увага!) через його антиізраїльську позицію.

На свій захист пан Рот навів низку доведених фактів щодо жорсткого поводження сіоністського режиму Держави Ізраїль з безправними палестинцями, причому не тільки мусульманами, а й християнами та юдеями.

Він звинувачує владу в Тель-Авіві у зухвалій спробі прирівняти критику злочинів сіонізму та Ізраїлю до так званого антисемітизму, яким маніпулюють задля гноблення інакодумців.

Тим часом як уже до цього інформував "Останній Бастіон", ізраїльські загарбники продовжують знущатися над поневоленим народом окупованої Палестини.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12