Ексдиректору «Human Rights Watch» відмовили у посаді в Гарварді

ПОЛІТИКА
12 січня, 20:55
Ексдиректору «Human Rights Watch» відмовили у посаді в Гарварді

Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.

Такі відомості з коридорів Гарварду повідомили журналісти місцевого незалежного видання "Nexstar Media", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що колишньому керівнику міжнародної правозахисної організації "Human Rights Watch" єврейського походження відмовили у посаді (увага!) через його антиізраїльську позицію.

На свій захист пан Рот навів низку доведених фактів щодо жорсткого поводження сіоністського режиму Держави Ізраїль з безправними палестинцями, причому не тільки мусульманами, а й християнами та юдеями.

Він звинувачує владу в Тель-Авіві у зухвалій спробі прирівняти критику злочинів сіонізму та Ізраїлю до так званого антисемітизму, яким маніпулюють задля гноблення інакодумців.

Тим часом як уже до цього інформував "Останній Бастіон", ізраїльські загарбники продовжують знущатися над поневоленим народом окупованої Палестини.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Спорт
Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.
17 листопада, 21:41
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42
Світ
Один балкер прямував з Ізмаїлу до Валенсії, другий — із російського порту Кавказ до ізраїльського Ашдоду. Подія сталася у берегів Туреччини.
13 жовтня, 16:22
Світ
Той випадок, коли витівка (пранк) стала фатальним вироком її виконавцю. А суд присяжних притомно став на бік жертви публічного хуліганства.
07 жовтня, 17:09