Експортувати вироблену електроенергію можуть, а виробляти не можуть
Зелена сволота, яка окупувала Україну, вигадала нове пояснення підвищенню тарифів на електроенергію
Електростанції не зможуть виробляти електроенергію без підвищення тарифу для населення, – про це заявила членкиня НКРЕКП Ольга Бабій.
Перегляд тарифу на електроенергію для населення дозволить забезпечити енергетичні компанії необхідними для виробництва електрики коштами в умовах руйнувань інфраструктури.
Про це сказала членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Ольга Бабій.
За її словами, зараз вартість електроенергії для промислових споживачів та бізнесу складає 6 гривень за кВт.год.
Проте вона запевнила, що тариф для населення не буде таким великим.
«Ключовий чинник, заради чого відбуваються ці процеси – це наявність грошей для того, щоб електроенергія могла вироблятися. Вона не виробляється з повітря. Це паливо, це заробітна плата людей», – наголосила Бабій.
Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що близько 50% енергетичної інфраструктури постраждали від обстрілів.
"Останній Бастіон" нагадує читачам, що обленерго в Україні контролюють кілька бізнес-груп.
Це VS Energy, за яким стоять інтереси підсанкційних росіян Олександра Бабакова, Євгена Гінера та Михайла Воєводина. Компаніям з їхньої орбіти належать сім підприємств: «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Чернівціобленерго», «Кіровоградобленерго», «Херсонобленерго».
Енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова контролює чотири компанії з продажу та постачання електроенергії: «Донецькобленерго», «Дніпрообленерго», «Київенерго» та «Крименерго».
Контрольні пакети ще трьох обленерго – «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго», «Полтаваобленерго» – належить фірмам з орбіти олігарха Ігоря Коломойського та росіянина Костянтина Григоришина.
Через низку фірм Григоришин володіє ще двома обленерго: «Луганське енергетичне об’єднання» та «Вінницяобленерго». Співвласником «Вінницяобленерго» є також фірма ICU, де до приходу на держслужбу та ще до «Рошен» працював нинішній голова НКРЕКП Дмитро Вовк.
Ще два обласні підприємства з продажу та постачання електроенергії – «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» – належать компаніям з орбіти братів Ігоря та Григорія Суркісів.
Також два обленерго – «Закарпаттяобленерго» та «Волиньобленерго» – належать фірмам, пов’язаним з депутатами від проросійської забороненої партії ОПЗЖ Сергієм Льовочкіним та Юрієм Бойком.
"Харківобленерго" частково також контролюється депутатом від ОПЗЖ Вадимом Новинським.
Як бачимо, більша частина Обленерго та енергорозподільчих мереж в Україні контролюється російськими та проросійськими олігархами та колаборантами із забороненої в Україні партії ОПЗЖ.
Результати передачі стратегічних підприємств в руки "ефективних управлінців" сьогодні кожен українець відчуває на собі.
Олігархи та вороги українського народу, які роками грабували українців, встановлюючи захмарні тарифи на електроенергію, сьогодні заявляють про те, що вони не мають достатньо коштів, щоб відновити енергорозподільчі потужності своїх приватних підприємств.
Також прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що через постійні ракетні обстріли рф пошкоджені майже два десятки енергоблоків українських теплоелектростанцій.
За його словами Україна тимчасово втратила 44% атомної генерації, 75% потужності ТЕС та 33% блочних ТЕЦ.
Попри це, з понеділка, 17 квітня, Україна здійснює експорт електроенергії до Словаччини завдяки резерву потужності в енергосистемі.
Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".
З понеділка розпочався експорт електроенергії у Словаччину (200 МВт щогодини). Також триває експорт у Польщу (75 МВт щогодини) та Молдову (99-134 МВт у різні години).
Крім того, зі Словаччини продовжується незначний імпорт (2-4 МВт у різні години).
Експорт електроенергії в Молдову розпочався з 11 квітня. А з 12 квітня Україна відновила експорт електроенергії до Польщі.
7 квітня міністр енергетики України Герман Галущенко підписав розпорядчий документ, що дозволяє розпочати процес відновлення експорту електроенергії в ЄС в умовах профіциту генеруючої потужності.
Отже, експортувати вироблену електроенергію Україна може, а виробляти не може.
Зелена сволота, яка окупувала Україну, вигадала нове пояснення підвищенню тарифів на електроенергію для українців під час війни.
У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.
Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.