Світові потрібна перемога України

ВІЙНА
14 вересня, 16:30
Світові потрібна перемога України

Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.

Такою думкою із кореспондентом медіаагенції "Останній Бастіон" поділилася фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні пані Василина Орлова.

Досвідчений науковець стверджує, що перемога України у війні проти РФ насамперед є актом історичної справедливості й тріумфом добра, тоді як мир чи не приведи Господь "замороження" конфлікту – свідоме потурання злу.

«Я іноді говорю, що перемога України потрібна і Росії, і я так думаю, але, на превеликий жаль, це нерелевантні міркування. Бо якби перемога України не була потрібна Росії, все одно нам потрібна перемога України, адже це насамперед просто воля вимогливої долі», – заявляє Василина Орлова.

Співробітниця Техаського Університету уточнює, повне відновлення територіальної цілісності незалежної української держави в її міжнародно визнаних кордонах 1991 року, подальше процвітання, а також вступ до НАТО і ЄС є абсолютно необхідними заходами.

«Я щиро вірю у те, що ці доленосні події неминучі. Неминучі не в результаті якогось об'єктивного історичного процесу (немає жодних "законів історії"), і не тому, що добро завжди тріумфує (на нещастя, не завжди), і не тому, що люди мають вроджене почуття справедливості (не мають), а тому, що просто так буде й інакше бути не може. Тож, чим швидше російський істеблішмент відмовиться від своїх божевільних мрій, тим краще для нього.

Проте, якщо хочеться все XXI століття витратити на колоніальне божевілля, то можна не зупинятися, але все одно це не допоможе, навпаки лише завадить – усьому, включно з колоніальними цілями РФ. Хочу підкреслити: не будуть методи XVII століття з використанням технологій XX століття працювати у XXI столітті. Це, шановні, безапеляційна аксіома», – наголосила Василина Орлова.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що прямо зараз українці платять кров'ю і життями за свій вибір – бути частиною вільної та заможної Європи.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17
Опінії
Ми — наступне покоління, після гетьмана Сагайдачного, яке знищить Москву. Крізь понад 400 років, яке перенесе війну на територію ворога...
01 листопада, 19:34
Історія
Найбільше він відзначився як палкий публіцист, виступаючи на сторінках заснованої ним газети «Українець на Зеленому Клині».
26 жовтня, 09:28