Енергетична самодостатність по-миргородськи

ПОЛТАВА
05 травня, 09:23
Енергетична самодостатність по-миргородськи

Чергову сонячну електростанцію споруджують у Миргороді. Вона забезпечить нагальні потреби одного з об'єктів критичної інфраструктури.

Такі відомості безпосередньо із будівельного майданчика оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування. Зазначається, що введення в експлуатацію сонячної станції дозволить суттєво зекономити на електроенергії, а містянам — отримувати воду.

Як прокоментував ситуацію керівник комунального підприємства «Тепловодсервіс» Микола Собівчак, новий об'єкт допоможе стабілізувати енергомережу на випадок повного блекауту. Серед основних причин спорудження — посилення московитами обстрілів всієї України.

Зі слів чиновників, інноваційний проєкт впроваджується завдяки співпраці Миргородської міської ради із громадською організацією «Екоклуб» за підтримки Міжнародного об'єднання «Oxfam». Основне фінансування на загальну суму 3 мільйони гривень здійснюється коштом закордонних спонсорів.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, що всім місцевим громадам треба прямо зараз бігом включитись у пошук закордоном газових генераторів малої та середньої потужності. Восени московити знову масово бомбитимуть інфраструктуру.

Читайте також:
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
20 червня, 14:52
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
19 червня, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
17 червня, 14:50
Полтава
У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.
14 червня, 14:56
Полтава
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
13 червня, 14:55