«Енергетичне оточення» Харкова і Одеси — нова тактика ворога

ВІЙНА
26 березня, 21:32
«Енергетичне оточення» Харкова і Одеси — нова тактика ворога
Фото: Facebook

Московити хочуть залишити 2 найбільші (за кількістю населення) обласні центри України без електрики. Діють, як заповідали попередники.

Зважаючи на все, нова тактика РФ полягає не у знищенні всієї енергосистеми України цілком (що практично неможливо), а у створенні «колапсу окремих мегаполісів». Тобто у знищенні інфраструктури окремих великих українських міст.

Зараз особливо рашисти б'ють своїми ракетами та дронами по Харкову і Одесі. Себто мета ворога очевидна — створення локальних гуманітарних апокаліпсисів із наростанням внутрішнього потоку біженців.

Головна ж мета — сформувати критичний приплив біженців до столиці, до Києва.

Хтось у Москві точно перечитав Джарреда Даймонда та його «Коллапс» (розділ про Ґренландію): катастрофа периферійних колоній вікінґів — потік біженців у центр — колапс. Так от історія...

Як вже неодноразово пропоновано тут, потрібно терміново у Верховній Раді України ухвалювати закон про території із підвищеним ризиком ведення бізнесу та високими соціальними ризиками. Які саме? Відомо які:

  1. Харківська.
  2. Дніпропетровська.
  3. Запорізька.
  4. Херсонська.
  5. Миколаївська.
  6. Чернігівська.
  7. Сумська.

Там слід створити низки податкових пільг (зниження податків на працю) та запуском таких програм як державна гарантія роботи, дотування робочих місць і державна гарантія замовлень. Це необхідно робити вже!

Навіть у гуманітарних цілях закуповувати товари у місцевих підприємств та передавати місцевому населенню. Дотувати витрати бізнесу та населення на альтернативне енергопостачання там, де це можливо.

Головне завдання — зберегти життя в цих областях, не дати їм перетворитися на пустку. Адже якщо звідти підуть люди — супротивник досягне своєї мети, а цього не має статися.

Автор : Олексій Кущ
Читайте також:
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03