Мешканцям Сумщини слід боятися не наступу РФ, а КАБів

ВІЙНА
21 березня, 06:02
Мешканцям Сумщини слід боятися не наступу РФ, а КАБів

Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.

У цьому переконаний військово-політичний аналітик групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко. З його слів, станом на середину весни 2024 року в окупантів немає достатньої кількості засобів для повторення позаторішнього сценарію.

Формування ударного кулака для наступу на Суми не спостерігається. Для цього московитам необхідно зосередити щонайменше 100-тисячне угруповання (із резервом у 300 тисяч «гарматного м'яса»), щоби спробувати прорвати кордон, оточити великі міста і розпочати вуличні бої.

До слова, цілком схожа ситуація спостерігається й в інших прифронтових обласних центрах — Харкові та Запоріжжі. Московити будуть залякувати ракетами, КАБами, дронами та іншою смертоносною зброєю наших громадян, адже розвинути наступ поки не здатні.

«Те, що зараз відбувається у Сумській області — класичний терор проти цивільного населення у прикордонній зоні. Це не підготовка до прориву, оточення та захоплення Сум і всієї області. У рашистів зараз немає ресурсу на це. Сумщина межує із трьома російськими областями: Курською, Брянською та Білгородською, — де зосереджено угруповання прикриття кордону, у складі трьох груп військ «Курськ», «Брянськ» та «Білгород». Найбільш боєздатна із них — ГВ «Білгород» має у своєму складі:

  • 17,5 тисяч тіл «гарматного м'яса»;
  • понад 100 танків;
  • 350 ББМ;
  • понад 450 одиниць ствольної артилерії;
  • близько 50 РСЗВ.

Однак ГВ «Білгород» зараз зайнята деякими проблемами, що виникли у вказаних поки що російських областях у зв'язку із поверненням батьківщину груп репатріантів. А тому розглядати це угруповання, як бойову ударну силу у напрямку Сум не варто», — наголосив Олександр Коваленко.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Білгород має стати схожим на Бахмут, а Суми — отримати надійний захист. Не можна дозволяти ворогу стирати наші міста і села на порох та попіл.

Читайте також:
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46
Війна
Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.
06 травня, 12:23
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54