Епоха дешевих кредитів Зеленського завершилася, так і не розпочавшись — Омелян

ЕКОНОМІКА
22 липня, 15:56
Епоха дешевих кредитів Зеленського завершилася, так і не розпочавшись — Омелян
Фото: 24 канал

“Спроба стримати ріст цін і інфляцію завершиться неможливістю для бізнесу та населення отримати доступне фінансування”.

Всупереч думці багатьох банкірів, Нацбанк щойно підняв облікову ставку з 7,5% до 8%. Епоха дешевих кредитів завершилася, так і не розпочавшись.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Мрія про інфляцію у 5% у 2022 році стає ще однією невиконаною обіцянкою Зеленського. Відчайдушна спроба стримати ріст цін і інфляцію завершиться неможливістю для бізнесу та населення отримати доступне фінансування”, — підкреслив він.

Нагадавши всім тим, хто так відчайдушно побивається за втрати доходів від транзиту газу, про те, що в рамках Великої Казинації України доходи від гральної діяльності до державного бюджету мали скласти 7,4 млрд грн.

“Так обіцяв Зеленський.А реально надійшло 900 млн грн. І на дорогах обіцяв Зеленський не красти. А «десь» загубилося понад 40 млрд грн. Лише ці дві позиції разом — це вже дохід від ще не втраченого транзиту….І дуже раджу зменшити антизахідну істерію”, — переконаний Омелян.

Автор : Володимир Омелян
Читайте також:
Сума кредиту нашої країни перед МВФ, це петля, яка з кожним перекредитуванням буде затягуватись все щільніше і щільніше навкруг шиї.
05 червня, 15:12
Назагал Коломойського звинувачують у відмиванні майже 800 млн доларів.
26.07.2020, 14:33
Замикають першу п'ятірку реґіонів-лідерів Дніпропетровщина, Одещина і Кіровоградщина; Полтавська область — на 6-й позиції.
26 липня, 08:48
За січень-червень 2021 року у вітчизняному аґрарному секторі виявлено скорочення виробництва у порівнянні з аналоґічним періодом 2020 року.
22 липня, 11:44
Україна не має можливості розбудовувати власну суб'єктну економіку, оскільки долю її Національного банку вирішують західні партнери.
22 липня, 07:01
Ви ж учора, окрім гасла — "перерахуйте нам пенсії", більше ніяких вимог, під ВР, і не чули?
15 липня, 16:32