Користувачі соцмереж виявили нову шахрайську схему

20 жовтня, 10:26
Користувачі соцмереж виявили нову шахрайську схему
Фото: Google

Аферисти вкотре намагаються нажитися на українцях, зламуючи наші телефони та планшети на далекій відстані.

Про це кореспонденту аґенції "Останній Бастіон" повідомили адміністратори однієї з популярних вітчизняних чат-груп у Viber, побажавши залишитися неназваними.

Зазначається, що жіночий роботизований голос звертається до абонента українською мовою з відчутним акцентом.

Шахраї телефонують з підозрілих номерів (здебільшого на початку іде код міста Києва – 044) і просять натиснути цифру "1", якщо ви вакцинувалися, або "2" – якщо ні.

У разі, якщо натиснете одну з вказаних цифр, ваш пристрій (смартфон чи планшет) відразу ж заблокується, після чого вся інформація на ньому опиниться у руках аферистів.

На думку адміністраторів вказаної вітчизняної чат-групи у Viber, схему можуть реалізовувати з тимчасово окупованих територій (Крим, Донецьк і Луганськ), які приховують свій справжній номер, але видають себе характерною вимовою.

Закликаємо українців бути обачними й не вестися на подібні афери зловмисників!

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", СБУ викрила схему вимагання грошей через online-кредити під 1500% "річних".

вибір редакції
Читайте також:
Він вже більше не смішний, недолугий блазень на найвищій державній посаді, а досвідчений корупціонер і аферист з мінімум 10-річним стажем.
04 жовтня, 15:39
“Спроба стримати ріст цін і інфляцію завершиться неможливістю для бізнесу та населення отримати доступне фінансування”.
22 липня, 15:56
Сума кредиту нашої країни перед МВФ, це петля, яка з кожним перекредитуванням буде затягуватись все щільніше і щільніше навкруг шиї.
05 червня, 15:12
Назагал Коломойського звинувачують у відмиванні майже 800 млн доларів.
26.07.2020, 14:33
Пропонуємо згадати, що таке засніжена зима!
12:41
Організація "Women's Brain Project" хоче допомогти розібратися у впливі статевих відмінностей на мозок і психічні захворювання.
11:44