На тлі війни в Україні активізувалися банківські шахраї

КРИМІНАЛ
07.06.2022, 07:54
На тлі війни в Україні активізувалися банківські шахраї
Фото: Google

Різні пройдисвіти та аферисти вирішили набити власні кишені коштом знедолених співвітчизників, які постраждали від російської агресії.

Зокрема український політтехнолог Сергій Гайдай написав у Facebook, що поки тривають бойові дії на Сході та Півдні, у вільних від окупації містах активізувалися банківські шахраї.

Так, зловмисники, імітуючи благодійників і волонтерів, вирішили скористатися надзвичайною ситуацією та виманити у довірливих громадян останні кревні.

«Життя налагоджується. Разом з поверненням переселенців і відновленням роботи нашої економіки, підприємств, крамниць, сфери послуг у містах і селах, відновили свою роботу і банківські шахраї. Більш того, вони значно модернізували власні "послуги", у порівнянні з минулим. Тож, якщо шахраї вийшли на полювання, настав час відновити роботу і кіберполіції. Можна вважати мій допис офіційним зверненням до кіберполіції. Цікаво, я не помиляюся, вона існує в Україні?», – зазначив Сергій Гайдай.

Водночас авторитетний вітчизняний політтехнолог додає, що аферисти подібного ґатунку (тобто, грабіжники українських громадян під час війни – прим. ред.) є відвертими мародерами, яких треба безжально карати.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", через створені у в'язницях тимчасово окупованих районів Донеччини та Луганщини "call-центри" в українців виманили мільйони гривень.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Олігарх-українофоб ні на мить не припиняв грабувати нас із вами під час російської агресії. І він досі при справах.
24.03.2023, 19:17
Життя
Аферисти вкотре намагаються нажитися на українцях, зламуючи наші телефони та планшети на далекій відстані.
20.10.2021, 10:26
Опінії
Він вже більше не смішний, недолугий блазень на найвищій державній посаді, а досвідчений корупціонер і аферист з мінімум 10-річним стажем.
04.10.2021, 15:39
Економіка
“Спроба стримати ріст цін і інфляцію завершиться неможливістю для бізнесу та населення отримати доступне фінансування”.
22.07.2021, 15:56
Економіка
Сума кредиту нашої країни перед МВФ, це петля, яка з кожним перекредитуванням буде затягуватись все щільніше і щільніше навкруг шиї.
05.06.2021, 15:12
Кримінал
Назагал Коломойського звинувачують у відмиванні майже 800 млн доларів.
26.07.2020, 14:33