Ердоган наслідує Путіна, до турецького ГУЛАГу недалеко

ПОЛІТИКА
22 червня, 20:36
Ердоган наслідує Путіна, до турецького ГУЛАГу недалеко
Фото: Сumhuriyet

Колишньому кандидату у президенти Туреччини й головному опоненту Реджепа Тайїпа Ердогана можуть позбавити волі на 110 років.

Про це кілька годин тому повідомила редакція одного із провідних місцевих видань країни "Сumhuriyet", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що лідера об'єднаної турецької опозиції Кемаля Киличдароглу звинувачено у карних злочинах, особисто Ердоган подав проти нього 28 позовів до суду "за образу".

Прессекретар екскандидата зауважив, що пан Киличдароглу вважає цьогорічні вибори сфальсифікованими, «такої відверто брудної виборчої кампанії в історії нашої республіки ще не було».

На що Ердоган коротко прокоментував ситуацію наступним чином: «Мушу визнати, що Кемаль Киличдароглу – найбільше нещастя, яке коли-небудь траплялося з Республіканською народною партією. Я не можу стерпіти образу з його боку».

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що курс турецької ліри до американського долара оновив історичний мінімум, причина того полягає у перемозі на виборах чинного президента.

Читайте також:
Опінії
Чинна польська влада активно використовувала його у політичній боротьбі з опозиційними силами.
27 листопада, 13:04
Опінії
Справа проти Ірини Фаріон є спробою антиукраїнського реваншу у стилі «какая разніца». Не інакше, це — свідома провокація агентів Кремля.
17 листопада, 18:23
Новини
Національне антикорупційне бюро України стало вірним псом Банкової. Борці з корупцією відверто воюють проти волонтерів і патріотів.
05 жовтня, 20:37
Політика
Обшуки мають йти не у в.о. мера Чернігова, який не дозволив виставку дронів, а у чиновників з військової адміністрації, які її погодили
06 вересня, 11:05
Політика
«Сьогодні центр починає політичний шоу-сезон. Цирк абсурду», - зазначив Олександр Ломако
05 вересня, 10:00
Політика
Суддя, який судить Романа Червінського, мав бути люстрованим, але Вища рада правосуддя у 2015 році вирішила залишити його на посаді.
31 серпня, 15:37