Істеблішмент США радить Байдену завдати удару «по яйцях» Кремля

СВІТ
17 січня, 11:40
Істеблішмент США радить Байдену завдати удару «по яйцях» Кремля
Фото: Al Jazeera

Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.

Про це йдеться у редакційному матеріалі, підготовленого й оприлюдненого на сайті "The Heritage Foundation", інформує агенція "Останній Бастіон".

З метою посилити тиск колективного Заходу на Москву, американські аналітики надали адміністрації президента Джозефа Байдена жорсткі рекомендації у вигляді "7 правил виходу з недоречних переговорів США і НАТО з РФ":

  1. Не пропонувати "зачинити двері" Північноатлантичного альянсу для України та Грузії (у перспективі й для Швеції з Фінляндією – прим. ред.) навіть на півдорозі;
  2. Не жертвувати безцінними військовими навчаннями з європейськими партнерами;
  3. Не дозволяти Кремлю диктувати умови, коли, де і з ким Вашинґтон має проводити ці навчання;
  4. Не домовлятися про природне право України на самооборону;
  5. Не виводити війська США із Європи;
  6. Не відмовлятися від присутності США і НАТО у країнах Східної Європи (особливо Польщі та балтійських республіках – прим. ред.);
  7. Не погоджуватися на розпливчасті російські обіцянки, про які американська влада може пошкодувати у майбутньому.

У цілому співробітники "The Heritage Foundation" дійшли висновку: Байден має чинити опір спокусі піти на поступки Владіміру Путіну, щоби покласти край війні в Україні коштом США і самої України.

На думку провідних американських аналітиків, «Кремлю не можна довіряти, адже поки там сидить путінська банда, РФ не може бути надійним партнером трансатлантичної спільноти».

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", хакерські атаки на державні сайти України свідчать про підготовку серйозніших заходів країни-агресора.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06
Світ
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55