Ердоган закликав талібів продемонструвати справжню миролюбність

СВІТ
30 серпня, 08:48
Ердоган закликав талібів продемонструвати справжню миролюбність
Фото: Anadolu Ajansi

Туреччина готова співпрацювати з новою владою Афґаністану тільки після того, як рух "Талібан" доведе власну спроможність до діалоґу.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба президента Реджепа Тайїпа Ердогана на його публічній сторінці у Twitter, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, офіційна Анкара сприймає всі заяви лідерів талібів із "обережним оптимізмом", оскільки вважає, що Кабул має спершу самостійно визначитися: з ким і проти кого він у цьому світі.

«Я переконаний, що майбутнє державних і політичних процесів в Афґаністані визначать не порожні слова, але дії, у першу чергу йдеться про "Талібан", що взяв до рук владу у країні. Забезпечення стабільності в Афґаністані становить особливу значущість. Для досягнення цієї мети ми, зі свого боку, продовжуватимемо тісний діалоґ з усіма сторонами, не тільки з талібами», — запевнив Ердоган.

Водночас президент додав, що Туреччина, як країна, котра відкрила двері для більш ніж 5 мільйонів біженців, нині не у змозі подужати додаткове міґраційне навантаження, тому нова афґанська влада має взяти це питання під свій суворий контроль.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", рух пуштунських повстанців "Талібан" назвав Турецьку республіку своїм стратеґічним партнером.

Читайте також:
Влада Туреччини продовжує демонструвати свою власну суб'єктність у міжнародній політичній арені; нам є чого повчитися у турків.
25 жовтня, 10:27
Дипломатка Робін Данніґан відповідатиме в Держдепартаменті США за політику щодо України та сусідів
08 вересня, 16:08
Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.
04 вересня, 20:07
Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.
02 вересня, 12:16
Стратеґічний партнер України — Азербайджан — свідомо відмовився від участі у саміті "Crimea Platform" через вплив РФ.
27 серпня, 12:04
Ні, ці "особливо обдаровані" таки це зробили...
05 серпня, 08:12