Естонці відправили в Україну чергову партію позашляховиків

СВІТ
08.05.2022, 22:52
Естонці відправили в Україну чергову партію позашляховиків
Фото: Delfi

Поки українські воїни чекають на озброєння від західних партнерів, естонські волонтери не припиняють постачати на фронт інше спорядження.

Такі відомості з Тарту оприлюднило провідне балтійське видання "Delfi", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що організація "United Delivery Mission MTÜ" відправила в Україну чергову партію потужних позашляховиків з усім необхідним для військовослужбовців.

Ініціатори волонтерського проєкту – Тоомас Антонс, Лійз Ляттинґ, Рійво Антон, Івар Сійман і Гендрік Піндмаа – дякують усім небайдужим естонцям, з чиєю допомогою стало можливо спорядити гуманітарний вантаж.

«Усе, що ми зібрали, буде передано українським солдатам у зоні бойових дій. Безперечно, ця партія не стане останньою», – зазначили в організації "United Delivery Mission MTÜ"

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Норвеґія виділить $43,7 мільйона на закупівлю зброї для України під керівництвом Великої Британії.

Читайте також:
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
вчора, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48
Полтава
Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.
10 травня, 19:24
Полтава
Підтримка українських захисників — обов'язок кожного громадянина. Тільки спільними зусиллями здолаємо ворога із Московії.
07 травня, 06:10
Полтава
Сучасний квадрокоптер опинився у руках фронтовиків, які каратимуть ворога. Земляки пообіцяли ефективно виконувати бойові завдання.
01 травня, 19:23