Естонія та Фінляндія активізують співпрацю в оборонній сфері

СВІТ
06.03.2020, 10:05
Міністри оборони Фінляндії та Естонії
Міністри оборони Фінляндії та Естонії

Поглиблення оборонного співробітництва між двома країнами Північної Європи обговорили у Таллінні.

Про зустріч постійного заступника секретаря Міністерства оборони Естонії Крист'яна Прікка з фінським колегою Юккою Юусті повідомили ввечері 4 березня.

Чиновники обох країн наголосили на посилені співпраці у сфері закупівель новітнього озброєння, військових навчань і покращення загального обміну інформації.

«Оскільки Естонія та Фінляндія є сусідами. Тому, цілком природним для нас є розвиток оборонної співпраці між нашими двома країнами у повітрі, на суші та у морі», — зазначив Крист'ян Прікк.

Під час зустрічі також було зазначено, що естонські військовослужбовці збираються продемонструвати свої бойові навички у цьогорічних навчаннях на території Фінляндії — "Arrow 2020".

«Станом на тепер, у співпраці з Фінляндією, Естонія придбала важливе озброєння, як, наприклад, самохідну артилерійську систему "K9-Thunder", а до цього — радіолокаційні станції повітряного спостереження. Крім того, наші країни домовилися працювати у спільному проєкті щодо розвитку новітньої бронетехніки», — своєю чергою наголосив Юкка Юусті.

Читайте також:
Міністри оборони Греції та Ізраїлю підписали найбільшу в історії обох країн оборонну угоду на загальну суму 1,65 мільярда доларів США.
20 квітня, 12:47
7 років воєнного стримування Україною найбільшої загрози для Європи у вигляді РФ – найкращий тест для вступу нашої країни у НАТО.
05 квітня, 13:04
Попри пандемію коронавірусу і економічну кризу країнам Балтії слід зберегти оборонний бюджет на теперішньому рівні.
20.05.2020, 12:18
Бойовики вживають заходів з обмеження допуску громадян до окремих населених пунктів на тимчасово окупованій території.
17.01.2020, 15:32
Попри червоні лінії Байдена шпигунська активність російських спецслужб посилилася.
вчора, 14:20
Путінський режим як завжди всіх переграв, втративши на постсовєцькому просторі вплив на ще одну країну.
вчора, 10:14