Естонія заборонила видачу росіянам віз та посвідок на проживання з метою навчання

СВІТ
28 липня, 14:28
Урмас Рейнсалу
Урмас Рейнсалу

Якщо санкції допоможуть покласти край російській агресії, то це позитивно вплине і на безпеку Естонії

Естонський уряд вирішив обмежити можливості громадян московії клопотати про тимчасовий дозвіл на проживання або візи з метою навчання в Естонії.

Крім того, будуть внесені поправки до введених санкцій, згідно з якими реєструвати короткострокову роботу в Естонії громадяни московії та білорусі зможуть лише за наявності візи, що видана Естонією.

Про це повідомляє ERR.

За словами міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу, необґрунтована війна московії проти України, якою вона грубо порушує територіальну цілісність та незалежність України, негативно впливає на безпеку Естонії та Європейського союзу.

"Необхідно продовжувати безперервний тиск на росію за допомогою санкцій. Якщо санкції допоможуть покласти край російській агресії, то це позитивно вплине і на нашу безпеку", - заявив Рейнсалу.

Поправкою до санкцій уточнюється, що громадяни московії та білорусі, які отримали законне право на перебування в іншій країні ЄС, не зможуть більше реєструвати в Естонії короткострокову роботу і тому не зможуть клопотати про довгострокову візу для роботи.

"Ця поправка покладе край ситуації, коли для обходу чинних санкцій клопочуть про короткострокову шенгенську візу в іншій країні ЄС, наприклад, з метою туризму", – сказав Рейнсалу.

Читайте також:
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10
Опінії
Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.
05 серпня, 12:31
Опінії
Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!
31 липня, 13:53
Світ
“Зернова угода”, яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні
30 липня, 13:46
Світ
Іммігрантів на кордоні з Латвією просять підписати документ із засудженням російської агресії
30 липня, 11:35
Світ
20 країн вже ратифікували приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО
29 липня, 15:47