Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»

ВІЙНА
16.12.2022, 06:01
Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»

Повітряний простір української столиці під надійним захистом, наші оборонці щодня покращують навички з ліквідації ворожих безпілотників.

Відповідний фотозвіт з одного з полігонів Київської області виклала пресслужба 251 окремого батальйону 241 Окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Зазначається, що вітчизняні військовослужбовці активно тренуються збивати смертоносні БПЛА російського окупаційно-терористичного контингенту, які наводять жах на мирних громадян.

«Українську цивільну інфраструктуру продовжують тероризувати іранські дрони – "Шахеди". Проти них в українців є надійний засіб – кулемет ДШК. Він має потужний калібр та високу скорострільність, а встановленим на автомобільну базу ще і високу мобільність.

Саме тому, 251 окремий батальйон ТрО ЗСУ проводить навчальні стрільби по рухомих об'єктах Це дозволяє швидко адаптувати кулеметника для стрільби по повітряним цілям та ефективніше нищити сумнозвісні "іранські мопеди". Наближаємо перемогу разом», – прокоментували у 241 Окремій бригаді Сил Тероборони.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російська армія намагається атакувати Україну дронами-камікадзе "Shahed" уночі або в темний період доби, щоб заплутати протиповітряну оборону.

Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»_1
Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»_3
Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»_5
Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»_7
Тероборонівці Київщини показали знищувачів «Гераней»/«Шахедів»_9
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45